Який колір зробить з дитини інтелектуала

Adoption
Date
  • 1172 Переглядів
Роблячи ремонт у дитячій кімнаті, батьки намагаються створити комфортну і затишну кімнату для свого чада. І багато хто з них спирається на свої пристрасті. На жаль, ще далеко не всі знають, що колір дитячої кімнати здатний розвивати ту чи іншу рису характеру в дитині.
8922_6642.jpg (45.85 Kb)

Фіолетова кімната
Магія. Ніжні фіолетові тони можна використовувати для малюка, який навчається в школі. Але правило таке, чим світліший тон - тим краще. Насичений фіолетовий може швидко стомлювати. І, перебуваючи в такій кімнаті, складно буде реалізувати заплановані справи. Найбільш прийнятними фіолетові кімнати будуть для дітей-сангвініків.
 
Помаранчева дитяча кімната
Радість. Якщо ви прагнете до взаєморозуміння і гармонії у відносинах з дитиною, то помаранчевий колір для дитячої ідеальний. Залишаючись в такій кімнаті, малюк не відчує себе самотнім. Зверніть увагу на те, що помаранчевий колір збуджує апетит.
 
Синя дитяча кімната
Спокій. Якщо у вас малюк гіперактивний, тоді кімната синього кольору буде заспокійливо на нього діяти. У такій кімнаті у дитини розвивається уява і прагнення до нового. Але будьте дуже обережні з синім кольором, оскільки синій також вважається кольором депресії.
 
Жовта дитяча кімната[/b]
Розумові здібності. Зробивши кімнату в цьому кольорі, ви виростите розумну дитину, з відмінною інтуїцією, яка вміє концертувати свою увагу на тому, що треба. Жовтий колір виробляє бажання вчитися і вбирати інформацію. Також, у дитини розвивається впевненість в собі.
 
[b]Червона дитяча кімната
Активність. Зробивши червоний колір основним в кімнаті вашої дитини, ви допоможете їй стати активнішою. Але не захоплюйтеся сильно цим кольором. Червоний - це жорстокість. Крім того, сон дитини може стати неспокійним в кімнаті з яскраво-червоними стінами.
 
Блакитна дитяча кімната 
Мріяння. Голубий колір заспокоює, але, дивлячись на нього, складно зосередитися. У такій кімнаті дитина буде важко розвивати свою уяву. Також блакитний колір сповільнює ріст і розвиток дитини.

Зелена дитяча кімната
Антистрес. Це якраз та кімната, де ваша дитина буде спокійно спати. Зелений колір зможе допомогти відчувати себе спокійно дитині з клаустрофобією. Якщо ви хочете що б у вашого чада було бажання вчитися - для стін краще вибрати жовто-зелені кольори. Але, не дивлячись на це, зелений колір може розвинути також і егоїзм. Зеленим не можна зловживати, інакше дитина буде погано себе почувати без причин.

Рожева дитяча кімната
Чутливість. Рожевий, як і зелений, заспокоює, покращує настрій, створює комфорт і затишок. Живучи в такій кімнаті малюк стає спокійним і добрим. Чим ніжніший відтінок, тим краще для господаря кімнати. Але якщо в кімнаті занадто багато рожевого кольору, то малюк може стати легковажним і схильним до переоцінки своїх сил.
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитяча кімната, поради, колір


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому діти не розуміють математику?

Дитина | 06:20, 02.03.2021

Фахівці розповіли, чому дітям важко даються точні науки.

Дефіцит заліза: перші симптоми

Мама | 10:30, 01.03.2021

Одним із симптомів дефіциту заліза в організмі може бути дивний гастрономічний потяг до речей, що не належать до їжі.

Червоні родимки: чи варто непокоїтись?

Мама | 14:00, 28.02.2021

Ангіоми насправді не є родимками.

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть б

Як маленькі діти переносять переліт

Дитина | 05:00, 28.02.2021

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть бути досить шумними під час польоту.

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: