До скількох тижнів можна робити аборт

Adoption
Date
  • 39065 Переглядів
0033722_13947689.jpg

Не будемо говорити про те, чи можна зважуватись на цей вчинок. При визначенні терміну проведення аборту актуально правило - чим раніше, тим краще. Однак ситуації бувають різні, тому до скількох тижнів можна робити аборт, залежить від багатьох факторів.
1. Хірургічний аборт

З шести до дванадцяти тижнів вагітності проводиться хірургічна процедура по вискоблювання плоду з матки. Такий метод загрожує більш серйозними наслідками, тому як операція завжди передбачає більший ризик для стану пацієнта, ніж хірургічні методи.

В цілому, хірургічний аборт можливий до 27 тижнів, але його необхідність повинна бути вкрай обгрунтованою. У таких випадках одного лише бажання жінки не достатньо. Особливими обставинами можуть виступати медичні показання до переривання вагітності, невідповідність вікових рамок для породіль, втрата чоловіка та інше. Індивідуальна консультація лікаря необхідна, оскільки у кожного методу є свої протипоказання. Також слід пам'ятати, що, починаючи з другого триместру вагітності, всі ризики при проведенні маніпуляцій істотно зростають, а переривання вагітності на пізніх термінах небезпечні своїми наслідками для жіночого здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тест позитивний, а вагітності нема: що з цим робити

2. Міні-аборт (вакуумний)

Протягом повних шести тижнів допускається проведення вакуумної аспірації. Такий метод вважається більш ефективним, ніж прийом таблеток, що провокують викидень. Після проведення процедури деякий час жінка знаходиться в лікарні, оговтується після місцевої або загальної анестезії. Для запобігання запальних процесів лікар призначає ряд ліків, у тому числі антибіотики. Відновлення організму і загоєння тканин відбувається швидше, ніж після традиційного оперативного втручання. Поява температури, кров'яних виділень або болів у животі вимагають негайного візиту до лікаря.

3. Медикаментозний аборт

Цей метод застосовується на невеликих термінах вагітності і по своїй дії вважається найбільш щадним для здоров'я пацієнтки. Таке рішення проблеми дозволяється до 7 тижнів від дати зачаття. При цьому, ефективність результату обернено пропорційна виношувала періоду. Тому якщо знаєте про своє "цікаве" положенні, не відкладайте до останнього візит до гінеколога. Прийом таблеток, що володіють абортивними здібностями, здійснюється під наглядом в медичній установі. Жінка може відчувати легкі хворобливі відчуття, що нагадують менструацію. Повернення до колишнього способу життя не займає багато часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аборт, переривання вагітності, жінка, вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існує декілька методів аборту, які застосовують, залежно від терміну вагітності.

Небезпека від аборту для здоров'я жінки

Аборт | 05:00, 16.03.2022

Існує декілька методів аборту, які застосовують, залежно від терміну вагітності.

Імовірність безпліддя після аборту.

Безпліддя після аборту: причини та лікування

Аборт | 19:00, 21.01.2022

Імовірність безпліддя після аборту.

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збер

Небажана вагітність для жінок є більш небезпечною за аборт - лікарі

Аборт | 10:00, 16.10.2021

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збереження небажаної вагітності може нашкодити жінкам більше, ніж аборт.

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

15% всіх вагітностей закінчуються викиднями

Вагітність та пологи | 12:00, 12.10.2021

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибі

Можливі ускладнення після аборту

Аборт | 05:00, 31.08.2021

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибір, сьогодні поговоримо про можливі ускладнення після аборту.

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Народження дитини після аборту

Плануємо дитину | 19:45, 06.08.2021

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Вплив аборту на психіку жінки

Мама | 11:00, 08.07.2021

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Коментарі до новини

 Коментує: Софія  | 20.03.2014 - 23:25
Краще б написали "До якого тижня можна вбити свою дитину"!!! Як ви можете таке безглуздя писати?? ви розумієте, що берете відповідальність за вбивства людських життів!!!

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: