В США жінки зможуть отримати таблетки для аборту поштою

Adoption
Date
  • 1506 Переглядів
Під час пандемії COVID-19 американки не будуть відвідувати кабінет лікаря, щоб прийняти абортивні ліки.

Медикаментозні аборти у США


Адміністрація продовольства та медикаментів оголосила про зміну політики напередодні у листі до Американського коледжу акушерів-гінекологів, однієї з кількох медичних груп, яка подала позов через обмеження, введені адміністрацією Трампа.

Виконувач обов’язків керівника FDA, доктор Джанет Вудкок, заявила, що огляд останніх досліджень, проведених агентством, "не супроводжується збільшенням серйозних проблем безпеки", коли жінки приймають таблетки без попереднього відвідування закладу охорони здоров'я та обговорення потенційних ризиків, включаючи внутрішні кровотечі.

Зміна відкриває шлях для жінок отримувати рецепт на таблетки (міфепристон) - за допомогою телемедицини та отримувати їх поштою. Однак противники абортів наполягають на законодавчих актах у декількох штатах, очолюваних республіканцями, які б полегшили доступ.

Медикаментозні аборти доступні в США з 2000 року, коли FDA схвалила використання міфепристону. У поєднанні з гормоноблокатором, який називається мізопростол - це і є так звана таблетка для переривання вагітності. Близько 40% усіх абортів у США зараз роблять за допомогою ліків, а не хірургічно.

Група акушерів-гінекологів подала позов про скасування цього правила, виклавши низку суперечливих судових рішень. Зовсім недавно, Верховний суд став на бік адміністрації Трампа, щоб відновити давнє правило щодо отримання наркотику особисто.

Група акушерів зазначила, що у вівторок у заяві FDA щодо вимоги вказується, що "вона є довільною і не робить нічого для підвищення безпеки і без того безпечних ліків".

Цей крок також привітали демократи Конгресу, деякі з яких у лютневому листі закликали FDA змінити свою політику. Але противники абортів заявили, що цей крок загрожує здоров'ю жінок.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: медикаментозний аборт, США, новини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Імовірність безпліддя після аборту.

Безпліддя після аборту: причини та лікування

Аборт | 19:00, 21.01.2022

Імовірність безпліддя після аборту.

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збер

Небажана вагітність для жінок є більш небезпечною за аборт - лікарі

Аборт | 10:00, 16.10.2021

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збереження небажаної вагітності може нашкодити жінкам більше, ніж аборт.

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

15% всіх вагітностей закінчуються викиднями

Вагітність та пологи | 12:00, 12.10.2021

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибі

Можливі ускладнення після аборту

Аборт | 05:00, 31.08.2021

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибір, сьогодні поговоримо про можливі ускладнення після аборту.

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Народження дитини після аборту

Плануємо дитину | 19:45, 06.08.2021

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Вплив аборту на психіку жінки

Мама | 11:00, 08.07.2021

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Аборти можуть призводити до небезпечних наслідків.

Аборт та його наслідки

Аборт | 14:00, 16.05.2021

Аборти можуть призводити до небезпечних наслідків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: