Як магнітні бурі впливають на наш мозок?

Adoption
Date
  • 592 Переглядів
Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

8518_4.jpg (33.59 Kb)

Заведено вважати, що магнітні бурі мають сильний вплив на людський мозок, поведінку та вчинки, які ми іноді робимо необмірковано. Звісно, їх дуже зручно скинути на бурі, адже про їхній вплив завжди багато розмов.

Особливо такий прийом полюбляють використовувати жінки та скидати все на магнітні бурі. Проте чи дійсно вони настільки сильно впливають на наш стан та мозок, що затуманюють здоровий глузд і псують наш фізичний та ментальний стан - може сказати нейрохірург, адже саме він розуміється на тому, як працює мозок.

"У нас є планета земля, є сила магнетизму, є якісь зовнішні фактори, ті ж самі магнітні бурі, які цей нормальний стан змінюють. І це нормально", - каже нейрохірург.

Але за словами лікаря, є люди метеозалежні, а є ті, хто не метеозалежний. І магнітні бурі та Ретроградний Меркурій порушують наш нормальний гомеостаз.

Та якщо під час магнітних бур у людини постійно болить голова і він входить у стан слабкості, то справа не в бурях.

"Головний біль, слабкість, біль у серці при магнітних бурях - це все є фактором ризику. Тобто хронічні проблеми чи хронічні захворювання в першу чергу дадуть про себе знати під час магнітних бур", - каже нейрохірург.

Тож, не запускайте свої хронічні хвороби, щоб не потерпати від болю та слабкості в періоди магнітних бур та Ретроградного Меркурія, які можуть змінювати наш стан і посилювати відчуття болю від хронічних захворювань, які можуть проявлятися лише в певні періоди. Але у кожного з нас все індивідуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: магнітні бурі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вітамін Д дуже важливий для фізичного і розумового розвитку дітей. Тож в період осінь-весна батьки мають давати своїй дитині цей вітамін в дозуванні,

Чи потрібно давати дитині вітамін Д влітку?

Здоров'я | 10:30, 19.06.2024

Вітамін Д дуже важливий для фізичного і розумового розвитку дітей. Тож в період осінь-весна батьки мають давати своїй дитині цей вітамін в дозуванні, яке залежить від віку малюка. А ось чи потрібно давати вітамін Д влітку?

Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей

Які продукти посилюють неприємний запах тіла в спеку?

Здоров'я | 08:30, 19.06.2024

Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей "ефект" особливо посилюється в спеку.

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливо

Коли немає часу: як замаскувати брудне волосся?

Мама | 07:40, 19.06.2024

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливості тут і зараз мити голову. Що тоді робити?

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Комарі і мухи, та інші шкідники - вони можуть боляче жалити, але найбільше від цього страждають діти. У них часто виникає алергія і свербіж, який діти

Як зробити ефективні засоби від комах своїми руками?

Здоров'я | 14:50, 18.06.2024

Комарі і мухи, та інші шкідники - вони можуть боляче жалити, але найбільше від цього страждають діти. У них часто виникає алергія і свербіж, який діти роздирають, призводячи до ран та інфікування. Та можна цього уникнути, зробивши своїми руками дієви

Ви уявляєте своє життя без джинсів? Ми, чесно кажучи, не дуже, адже це так зручно: одягти джинси і бігти по справах. Та фахівці переконують, що відмов

Що буде з тілом мами, якщо вона перестане носити джинси?

Мама | 11:20, 18.06.2024

Ви уявляєте своє життя без джинсів? Ми, чесно кажучи, не дуже, адже це так зручно: одягти джинси і бігти по справах. Та фахівці переконують, що відмова від цієї деталі гардеробу буде дуже корисною.

Сухість ніг, як не дивно, найбільше проявляється влітку, коли ми носимо відкрите взуття і ходимо вдома босоніж. Це і призводить до появи неприємних си

Ванночка для ніг зробить п'ятки м'якими і гладкими

Косметологія | 09:30, 18.06.2024

Сухість ніг, як не дивно, найбільше проявляється влітку, коли ми носимо відкрите взуття і ходимо вдома босоніж. Це і призводить до появи неприємних симптомів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: