Що ефективніше для схуднення - секс чи тренування?

Adoption
Date
  • 622 Переглядів
Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

8309_7.jpg (44.2 Kb)


Багатьох цікавить питання, чи можна порівняти інтенсивність сексу з тренуваннями, в якому випадку ми втрачаємо більше калорій, коли швидше худнемо.

Чи можна фізичне навантаження та витрати енергії під час сексу порівняти з пробіжкою, з HIIT тренування, які передбачають чергування коротких інтенсивних анаеробних вправ і активного відпочинку між ними.

Що ефективніше - спорт чи секс
Для цього вчені з Монреальського університету вирішили дослідити, скільки калорій людина витрачає протягом одного статевого акту, та порівняти ці дані з витратою енергії під час занять фізкультурою.

Як зазначають автори дослідження, існує думка, що витрати енергії під час статевого акту становить від 100 до 300 ккал для кожного з його учасників, хоча не відоме жодне дослідження, яке б порівнювало обсяги витраченої енергії під час сексу та під час фізичних вправ для одного й того ж випробуваного.

В результаті проведених експериментів з'ясувалося, що середня витрата енергії на один статевий акт становила 101 ккал для чоловіків (4,2 ккал на хвилину) та 69,1 ккал для жінок (3,1 ккал на хвилину).

Далі учасники експерименту провели 30 хвилин на біговій доріжці на середній швидкості. Витрата енергії при цьому склала 275 ккал для чоловіків (9,2 ккал за хвилину) і 213 ккал для жінок (7,1 ккал за хвилину).

Таким чином дослідники дійшли висновку, що секс можна вважати лише "помірним" видом фізичної активності – витрата енергії виявилася меншою, ніж під час занять фізкультурою.

Хоча заняття спортом набагато ефективніші для витрати енергії та схуднення, "ефективність" сексу залежатиме від кожного конкретного випадку.

Фізичні навантаження під час сексу
Як стверджують фахівці, підготовчі ігри, які можна порівняти з розминкою в спорті, прискорюють частоту сердечних скорочень, активізують велику кількість клітин мозку і нервових закінчень. У цей момент активно витрачаються вуглеводи, цукру і крохмаль, вони допомагають підтримувати прискорений кровообіг і підвищення температури.

Основна частина статевого акту дуже індивідуальна і залежить від темпераментів обох партнерів та їх поєднання. За навантаженням можна порівняти з кардіо середньої та низької інтенсивності з частотою серцебиття 60-70% від максимального. А може бути і як ультраінтенсивне інтервальне навантаження з виходом в анаеробний режим енергозабезпечення.

Окрім включення кардіо респіраторної системи, залучені усі м'язи тіла, які забезпечують комплексну роботу. Виплеск величезної кількості гормонів в апогеї сексуальної взаємодії також потребує забезпечення енергією. І на піку задоволення, окрім змін гормонального фону, відбуваються різкий стрибок пульсу і скорочення більшої кількості рухових м'язів. Говорячи про секс як про енерговитратний процес, варто зазначити інтенсивну роботу усіх систем організму: м'язової, нервової, гормональної, кардіо-, респіраторної. Хоча і м'язи витрачають не стільки калорій, скільки під час середнього тренування в залі.

У будь-якому разі, займаючись сексом, краще думати про стан і ставлення до свого партнера, а не про калорії і заміну упущеного тренування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: схуднення, секс, тренування


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

«Щодо фолієвої кислоти, погано коли її надто мало, і коли її надто багато. Потрібна золота середина», — каже професор Каліфорнійського університету Ра

Надлишок фолієвої кислоти під час вагітності виявився не менш небезпечним, ніж її нестача

Я вагітна | 00:30, 17.07.2024

«Щодо фолієвої кислоти, погано коли її надто мало, і коли її надто багато. Потрібна золота середина», — каже професор Каліфорнійського університету Ральф Грін, один із авторів нового дослідження.

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

Басейни з кульками визнали розсадником інфекції

Здоров'я | 12:10, 16.07.2024

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

У разі маленьких дітей санітайзери можуть принести більше шкоди, ніж користі, оскільки малюки, завдавши на руки антисептик з високим вмістом етанолу,

Санітайзери можуть бути небезпечними для дітей - медики

Дитина | 10:30, 16.07.2024

У разі маленьких дітей санітайзери можуть принести більше шкоди, ніж користі, оскільки малюки, завдавши на руки антисептик з високим вмістом етанолу, можуть, наприклад, відразу витерти кулаком очі, тим самим викликавши хімічний опік слизової оболонки

У дітей, які дуже мало сплять, різко підвищений ризик психічних розладів та знижена здатність до навчання.

Найважливішим для здоров'я дитячої психіки виявився сон

Дитина | 08:30, 16.07.2024

У дітей, які дуже мало сплять, різко підвищений ризик психічних розладів та знижена здатність до навчання.

Заняття у спортивній секції допомагають дошкільнятам справлятися з емоційними проблемами та вчитися самоконтролю.

Спорт покращує поведінку хлопчиків - дослідження

Дитина | 00:30, 16.07.2024

Заняття у спортивній секції допомагають дошкільнятам справлятися з емоційними проблемами та вчитися самоконтролю.

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

Вага мами впливає на ризик невиношування вагітності

Плануємо дитину | 12:10, 15.07.2024

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: