Що ефективніше для схуднення - секс чи тренування?

Adoption
Date
  • 412 Переглядів
Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

8309_7.jpg (44.2 Kb)


Багатьох цікавить питання, чи можна порівняти інтенсивність сексу з тренуваннями, в якому випадку ми втрачаємо більше калорій, коли швидше худнемо.

Чи можна фізичне навантаження та витрати енергії під час сексу порівняти з пробіжкою, з HIIT тренування, які передбачають чергування коротких інтенсивних анаеробних вправ і активного відпочинку між ними.

Що ефективніше - спорт чи секс
Для цього вчені з Монреальського університету вирішили дослідити, скільки калорій людина витрачає протягом одного статевого акту, та порівняти ці дані з витратою енергії під час занять фізкультурою.

Як зазначають автори дослідження, існує думка, що витрати енергії під час статевого акту становить від 100 до 300 ккал для кожного з його учасників, хоча не відоме жодне дослідження, яке б порівнювало обсяги витраченої енергії під час сексу та під час фізичних вправ для одного й того ж випробуваного.

В результаті проведених експериментів з'ясувалося, що середня витрата енергії на один статевий акт становила 101 ккал для чоловіків (4,2 ккал на хвилину) та 69,1 ккал для жінок (3,1 ккал на хвилину).

Далі учасники експерименту провели 30 хвилин на біговій доріжці на середній швидкості. Витрата енергії при цьому склала 275 ккал для чоловіків (9,2 ккал за хвилину) і 213 ккал для жінок (7,1 ккал за хвилину).

Таким чином дослідники дійшли висновку, що секс можна вважати лише "помірним" видом фізичної активності – витрата енергії виявилася меншою, ніж під час занять фізкультурою.

Хоча заняття спортом набагато ефективніші для витрати енергії та схуднення, "ефективність" сексу залежатиме від кожного конкретного випадку.

Фізичні навантаження під час сексу
Як стверджують фахівці, підготовчі ігри, які можна порівняти з розминкою в спорті, прискорюють частоту сердечних скорочень, активізують велику кількість клітин мозку і нервових закінчень. У цей момент активно витрачаються вуглеводи, цукру і крохмаль, вони допомагають підтримувати прискорений кровообіг і підвищення температури.

Основна частина статевого акту дуже індивідуальна і залежить від темпераментів обох партнерів та їх поєднання. За навантаженням можна порівняти з кардіо середньої та низької інтенсивності з частотою серцебиття 60-70% від максимального. А може бути і як ультраінтенсивне інтервальне навантаження з виходом в анаеробний режим енергозабезпечення.

Окрім включення кардіо респіраторної системи, залучені усі м'язи тіла, які забезпечують комплексну роботу. Виплеск величезної кількості гормонів в апогеї сексуальної взаємодії також потребує забезпечення енергією. І на піку задоволення, окрім змін гормонального фону, відбуваються різкий стрибок пульсу і скорочення більшої кількості рухових м'язів. Говорячи про секс як про енерговитратний процес, варто зазначити інтенсивну роботу усіх систем організму: м'язової, нервової, гормональної, кардіо-, респіраторної. Хоча і м'язи витрачають не стільки калорій, скільки під час середнього тренування в залі.

У будь-якому разі, займаючись сексом, краще думати про стан і ставлення до свого партнера, а не про калорії і заміну упущеного тренування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: схуднення, секс, тренування


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування ї

Показання та протипоказання для вирівнювання зубів елайнерами

Здоров'я | 19:19, 05.12.2023

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування їжі. Нормальний прикус забезпечує повноцінне пережовування і засвоєння поживних речовин із продуктів.

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі

Чи можна робити рентген вагітним?

Я вагітна | 08:20, 05.12.2023

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі ризики.

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібрат

Скільки солодощів можна давати дітям?

Дитяче харчування | 06:20, 05.12.2023

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібратися в цьому питанні допоможе педіатр і дитячий гастроентеролог — Бурчак Олена Костянтинівна.

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей вег

Медики розповіли, чим небезпечне веганство для дітей

Дитяче харчування | 08:20, 04.12.2023

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей веганська дієта — не найкращий вибір. Це показало нове дослідження вчених з Гельсінського університету

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на ч

Професії, які шкодять чоловічій потенції

Тато | 06:20, 04.12.2023

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на чоловіків і змогли назвати найбільш небезпечні з них.

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-

Мамам на замітку: Гінеколог розповіла, яким повинен бути статевий акт для жінки

Секс | 02:00, 04.12.2023

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-гінеколог Юлія Ніжинська.

Сучасні діти набагато швидше знайомляться з гаджетами, ніж це було у їхніх батьків. Більше того, школярі змушені сидіти на онлайн-уроках, що теж

Як вберегти зір дитини, коли вона часто користується гаджетами?

Дитина | 00:30, 04.12.2023

Сучасні діти набагато швидше знайомляться з гаджетами, ніж це було у їхніх батьків. Більше того, школярі змушені сидіти на онлайн-уроках, що теж "давить" на очі. Тож сьогодні "Наша мама" поцікавилась, як зберегти зір дітей в сучасних умовах.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: