Огірковий сік для зниження тиску у молодих мам

Adoption
Date
  • 447 Переглядів
Високий кров'яний тиск або гіпертонія, може підвищити ризик серцевого нападу. Вчені з'ясували, що дієта з огірковим соком може бути більш ефективною для його запобігання, ніж вправи.

3282_13ab.jpg (41.34 Kb)


Дослідники порівняли два втручання при підвищеному артеріальному тиску: сік огірка і швидку ходьбу. Вони проаналізували попередні докази того, що вживання огірка пацієнтам із гіпертонією може значно знизити артеріальний тиск.

При цьому швидка ходьба також значно знижує артеріальний тиск. Так, сорок учасників були розділені на дві групи. Перша приймала огірковий сік, а друга група займалася швидкою ходьбою.

Учасникам давали 150 мл огіркового соку протягом семи днів поспіль, в той час як під час вправи виконувалася швидка ходьба протягом 20-30 хвилин вісім разів протягом двох тижнів. Систолічний та діастолічний артеріальний тиск вимірювали двічі до і після прийому огіркового соку і вправ швидкої ходьби.

В результаті виявилося, що вживання соку огірка протягом тижня призвело до зниження систолічного артеріального тиску на 10,2 мм рт.ст. і діастолічного артеріального тиску на 8,9. При цьому вправи привели до зниження артеріального тиску на 4 мм рт.ст., систолічного тиску на 3,5 мм рт.

Учені зробили висновок, що втручання соку огірка більш ефективне, ніж втручання швидкої ходьби, в зниженні артеріального тиску у літніх пацієнтів із гіпертонією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: огірковий сік, гіпертонія, підвищений тиск


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Рентген призначають дітям будь-якого віку, але за наявності показань і тоді, коли інші методи досліджень не дадуть потрібної діагностичної інформації.

З якого віку роблять рентген дітям?

Дитина | 00:30, 06.12.2023

Рентген призначають дітям будь-якого віку, але за наявності показань і тоді, коли інші методи досліджень не дадуть потрібної діагностичної інформації. Перевага цієї процедури — можливість встановлення точного діагнозу — виправдовує ризик, пов'язаний

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування ї

Показання та протипоказання для вирівнювання зубів елайнерами

Здоров'я | 19:19, 05.12.2023

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування їжі. Нормальний прикус забезпечує повноцінне пережовування і засвоєння поживних речовин із продуктів.

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі

Чи можна робити рентген вагітним?

Я вагітна | 08:20, 05.12.2023

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі ризики.

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібрат

Скільки солодощів можна давати дітям?

Дитяче харчування | 06:20, 05.12.2023

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібратися в цьому питанні допоможе педіатр і дитячий гастроентеролог — Бурчак Олена Костянтинівна.

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей вег

Медики розповіли, чим небезпечне веганство для дітей

Дитяче харчування | 08:20, 04.12.2023

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей веганська дієта — не найкращий вибір. Це показало нове дослідження вчених з Гельсінського університету

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на ч

Професії, які шкодять чоловічій потенції

Тато | 06:20, 04.12.2023

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на чоловіків і змогли назвати найбільш небезпечні з них.

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-

Мамам на замітку: Гінеколог розповіла, яким повинен бути статевий акт для жінки

Секс | 02:00, 04.12.2023

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-гінеколог Юлія Ніжинська.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: