Відкладена вагітність: як визначити здатність до зачаття

Adoption
Date
  • 1883 Переглядів
Чи можна "вирахувати" оваріальний резерв?

1162_7745.jpeg (33.88 Kb)

Відкладаючи вагітність на "потім", важливо пам'ятати, що вік жінки - вирішальний обмежуючий фактор. Згідно з даними світової статистики, максимальна можливість зачаття без проблем припадає на групу жінок до 35 років, після 40 років здатність до зачаття мінімальна.

Старший вік також пов'язаний з високим ризиком народження дітей з генетичною патологією: у жінок після 35 років збільшується ризик народження дитини з чисельними хромосомними аномаліями - синдромами Дауна, Едвардса і Патау.

Якщо розглядати програму ЕКО, то частка ембріонів з правильним набором хромосом у жінок 40 років і старше становить приблизно 20%. У 40 років ризик народити дитину з синдрому Дауна становить 1:63, а в 45 років - 1:19.

Отримати достовірні дані про стан оваріального резерву допоможе медичне обстеження. Воно полягає в лабораторному дослідженні крові на 2-5 день менструального циклу: рівень інгібіна В, естрадіолу, антимюллерового, фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів.

Ультразвукове дослідження органів малого таза на 7-9 день менструального циклу допомагає обчислити об'єм яєчників і визначити кількість антральних фолікулів (тих, які в майбутньому з високою часткою ймовірності перетворюються в яйцеклітину). Сукупність цих даних, отриманих при лабораторному та УЗ-дослідженні, виявлять ваші шанси до зачаття малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагі

Як стрес може вплинути на результати ЕКО?

Вагітність та пологи | 09:00, 01.10.2021

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Які вітаміни потрібні чоловікові при плануванні вагітності?

Плануємо дитину | 14:00, 30.09.2021

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

3 неочевидних ознаки, що ви вагітні

Вагітність та пологи | 00:30, 27.09.2021

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абре

Вагітність в термінах: цікаві терміни «вагітного» сленгу

Вагітність та пологи | 09:00, 24.09.2021

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абревіатур ... Що це? Це сленг! Якщо хочете, "вагітні" і мамські професіоналізми. Але якщо звичайні проф

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, іг

Загадки вагітності: вплив місяця на зачаття

Зачаття | 02:30, 23.09.2021

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, ігнорують інші речі, які можуть вплинути на вагітність. Наприклад, ритми місяця, значення яких для зач

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Вчені повідомили про необхідність переглянути процедуру ЕКО через коронавірус

Зачаття | 17:00, 22.09.2021

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: