Перелік аналізів, які повинен здати майбутній батько

Adoption
Date
  • 448 Переглядів
Що потрібно зробити татусю перед зачаттям малюка

9052_433.jpeg (37.5 Kb)

1. Спермограма
Спермограма є базовим дослідженням, що дозволяє всебічно оцінити властивості еякуляту і виявити порушення в процесі сперматогенезу (утворення і розвитку статевих клітин).

МАР-тест дозволяє виключити імунологічне безпліддя, обумовлене наявністю в організмі чоловіка антиспермальних антитіл (АСАТ). Прикріплений до статевих клітин, АСАТ можуть перешкоджати їх пересуванню і проникненню всередину яйцеклітини.

2. Інші аналізи
Аналіз крові на наявність урогенітальних інфекцій (хламідія трахоматіс, уреаплазма уреалітікум, мікоплазма геніталіум, мікоплазма хомініс, ЦМВ, герпес 1 і 2 типу, тріхомони вагіналіс, гарднерела вагіналіс, нейссерія гоноррея, кандида альбіканс) і госпітальних інфекцій (ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С).

3. Візити до спеціалістів
Чоловікові необхідно записатися на прийом до уролога-андролога, який задасть необхідні питання, проведе огляд статевого члена, органів мошонки і передміхурової залози, а потім визначить об'єм подальшого обстеження. Крім того, може знадобитися консультація ендокринолога або кардіолога.

4. УЗД
Найчастіше для оцінки стану репродуктивної системи потрібно додатково провести УЗД органів мошонки, ТРУЗІ (трансректальне УЗД) простати, здати аналізи на ліпідний спектр (визначення стану жирового обміну в організмі), провести мікроскопічне дослідження і посів секрету простати на умовно-патогенні мікроби з чутливістю до антибіотиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття, тато


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагі

Як стрес може вплинути на результати ЕКО?

Вагітність та пологи | 09:00, 01.10.2021

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Які вітаміни потрібні чоловікові при плануванні вагітності?

Плануємо дитину | 14:00, 30.09.2021

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

3 неочевидних ознаки, що ви вагітні

Вагітність та пологи | 00:30, 27.09.2021

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абре

Вагітність в термінах: цікаві терміни «вагітного» сленгу

Вагітність та пологи | 09:00, 24.09.2021

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абревіатур ... Що це? Це сленг! Якщо хочете, "вагітні" і мамські професіоналізми. Але якщо звичайні проф

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, іг

Загадки вагітності: вплив місяця на зачаття

Зачаття | 02:30, 23.09.2021

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, ігнорують інші речі, які можуть вплинути на вагітність. Наприклад, ритми місяця, значення яких для зач

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Вчені повідомили про необхідність переглянути процедуру ЕКО через коронавірус

Зачаття | 17:00, 22.09.2021

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: