Коли можна завагітніти: підраховуємо дні

Adoption
Date
  • 479 Переглядів
Справа циклу і навіть у бажаній статі малюка!

9220_00.jpg (38.14 Kb)

Якщо вам ніяк не вдається зачати дитину, в першу чергу варто поставити собі питання: "А чи правильно ми вибираємо час? Чи не пропускаємо чи цю саму овуляцію?"

Так, зазвичай овуляція відбувається за два тижні до наступної менструальної кровотечі (при оваріально-менструальному циклі, що становить 28 днів, момент овуляції збігається з його серединою), тобто якщо цикл у вас складає 28-30 днів, то найкращий час для зачаття -14-16 день, проте ця дата може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей жінки.

Існують різні методи визначення моменту овуляції - від вимірювання базальної температури (вранці, не встаючи з ліжка, вимірюють температуру в прямій кишці; момент її підйому свідчить про овуляцію) до домашнього тесту на овуляцію (тест заснований на визначенні підвищення рівня лютеїнізуючого гормону). Шанси зачати дитину максимальні протягом 48 годин після позитивного результату домашнього тесту.

Якщо вам дуже хочеться зачати саме хлопчика або саме дівчинку, потрібно мати на увазі, що стать дитини визначає статева хромосома, що знаходиться в сперматозоїді. Тривалість життя і рухливість сперматозоїдів, що несуть різні статеві хромосоми, різна. Сперматозоїди, що несуть Х-хромосому (жіночу) довше зберігають життєздатність в статевих шляхах жінки (в середньому 48-72 год.), але менш рухливі.

Y-сперматозоїди (чоловічі) більш рухливі, але живуть менше (в середньому 24-36 год). Тому охочим народити неодмінно хлопчика можна порадити займатися сексом саме в день овуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагі

Як стрес може вплинути на результати ЕКО?

Вагітність та пологи | 09:00, 01.10.2021

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Які вітаміни потрібні чоловікові при плануванні вагітності?

Плануємо дитину | 14:00, 30.09.2021

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

3 неочевидних ознаки, що ви вагітні

Вагітність та пологи | 00:30, 27.09.2021

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абре

Вагітність в термінах: цікаві терміни «вагітного» сленгу

Вагітність та пологи | 09:00, 24.09.2021

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абревіатур ... Що це? Це сленг! Якщо хочете, "вагітні" і мамські професіоналізми. Але якщо звичайні проф

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, іг

Загадки вагітності: вплив місяця на зачаття

Зачаття | 02:30, 23.09.2021

Жінки, які планують вагітність, підходять зазвичай до процесу усвідомлено. Ведуть здоровий спосіб життя, радяться з лікарями, але при цьому, часом, ігнорують інші речі, які можуть вплинути на вагітність. Наприклад, ритми місяця, значення яких для зач

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Вчені повідомили про необхідність переглянути процедуру ЕКО через коронавірус

Зачаття | 17:00, 22.09.2021

Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: