Лікування бронхіальної астми під час вагітності

Adoption
Date
  • 201 Переглядів
Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Саме про лікування астми під час вагітності говоримо далі.

6678_4.jpg (28.25 Kb)


Для лікування бронхіальної астми під час вагітності застосовуються кортикостероїди та інгаляційні бронходилататори. У випадку погіршення стану вагітної лікарі можуть призначити введення внутрішньовенно метилпреднізолону, після чого лікування продовжується пероральним застосуванням преднізолону.

Вагітність, як правило, ніяк не впливає на лікування бронхіальної астми. Просто жінкам пояснюють методи і способи, як правильно контролювати захворювання, включаючи зменшення впливу тригерних агентів та регулярне вимірювання легеневої функції. Для цього застосовується портативний пневмотахометр.

Основним засобом підтримки під час лікування астми при вагітності є інгаляційні форми кортикостероїдів та бронхолітиків. При цьому для інгаляцій перевага надається будесоніду, оскільки він, як свідчить статистика численних застосувань, не підвищує ймовірність вроджених вад розвитку в дітей. Що стосується Теофіліну, його лікарі намагаються не призначати.

Якщо у вагітної виникають гострі напади астми, тоді крім бронхолітиків можливе внутрішньовенне застосування метилпреднізолону в дозі 60 міліграмів через кожні 6 годин. Введення препарату таким чином триває впродовж 24 - 48 годин. Надалі лікування продовжується пероральним вживанням преднізололну, дозування якого поступово зменшують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: бронхіальна астма під час вагітності, бронхіальна астма у вагітних


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорово

10 ознак вагітності на ранньому терміні

Я вагітна | 01:20, 08.07.2024

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорового малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: