Чи можна вагітним приймати Парацетамол?

Adoption
Date
  • 114 Переглядів
Вважається, що лихоманка – це добре, тому що вона змушує імунну систему активуватися і включити всі захисні реакції організму. Однак часто жар супроводжується головним болем, розбитістю, болями в м’язах, що істотно порушує самопочуття вагітної, а підвищення температури тіла вище 39,0 градусів може негативно позначитися на стані плода.

6377_3.jpg (19.2 Kb)

Парацетамол – відомий багато років препарат, який приймається при лихоманці. Його часто призначають дітям, але чи безпечний він для вагітних?

Парацетамол належить до групи анальгетиків-антипіретиків. Дія Парацетамола пов’язана з блокуванням біологічно активних речовин, які, впливаючи на центр терморегуляції, підвищують температуру тіла. І хоча аналгетичний та жарознижувальний ефекти у парацетамолу виражені досить сильно, але протизапальної дії він практично не робить. Саме тому при підвищенні температури Парацетамол більшою мірою використовується для симптоматичного лікування, не зменшуючи при цьому ступінь запалення.

Парацетамол після прийому швидко всмоктується слизовою кишківника і розподіляється в усі середовища, в тому числі і проходить через плацентарний бар’єр, потрапляючи в кров плода. Немає доказів тератогенної або мутагенної дії Парацетамола на плід, але все ж через відсутність клінічних випробувань препарат слід приймати тільки після консультації лікаря.

Показання
• Лихоманка різного генезу.
• Больовий синдром середнього ступеня інтенсивності.

Спосіб застосування
Препарат може використовуватися у вигляді таблеток або сиропу. Приймати парацетамол можна з інтервалом 8 годин за 500 мг.

Протипоказання
• Гіперчутливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Парацетамол, вагітність, вагітна


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Найкращий пора року для зачаття дитини

Плануємо дитину | 20:30, 15.04.2021

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Полегшуємо стан при токсикозі

Мама | 20:30, 13.04.2021

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Пологи | 05:00, 09.04.2021

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Ефективні пози для швидкого зачаття малюка

Зачаття | 20:30, 08.04.2021

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття

Фахівці розповіли, як парам готуватись до зачаття та вагітності

Мама | 12:30, 07.04.2021

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття.

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Підготовка первістка до появи малюка в родині

Психологія | 09:30, 07.04.2021

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за май

Заборонені продукти для вагітних

Я вагітна | 07:00, 23.03.2021

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за майбутнього малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: