Кровотеча на ранніх термінах вагітності: наскільки все серйозно?

Adoption
Date
  • 1740 Переглядів
Кров'янисті виділення можуть бути викликані цілим рядом причин, частина з яких зовсім не є небезпечними. Кровотечі на ранніх термінах вагітності можна поділити на кілька видів.

1992_1_8.jpg (38.18 Kb)


Кровотеча імплантації. Деякі фахівці вважають ї однією з перших ознак вагітності. Зазвичай, імплантація відбувається приблизно на 25-28 день циклу, тобто, приблизно тоді, коли повинні початися чергові місячні.

Проривна кровотеча

Проривною називається кровотеча, що виникає в результаті гормонального прориву менструального циклу. Через різкі зміни гормонального фону на початку вагітності, в сукупності з незначними гормональними порушеннями, в деяких випадках виникає кровотеча, що збігається за термінами з місячними, проте значно менш рясна, ніж менструальна .

Інфекції та ерозія, як причини кровотечі на ранніх термінах

Інфекційні та запальні процеси в області шийки матки і цервікального каналу також можуть стати причинами кровотечі на ранніх термінах вагітності.

Читайте також: "Риб'ячий жир знижує ризик викидня".

Загроза викидню

Найсерйозніша і неприємна причина кровотечі, і при цьому, на жаль, далеко не найбільш рідкісна - це загроза викидню. Причиною загрози викидню можуть стати і різні хронічні та інфекційні захворювання матері, відхилення в будові матки, гормональні збої, резус-конфлікт тощо.

У будь-якому випадку слід звернутися до лікаря. Головне, якщо у вас спостерігаються такі виділення, - не нервувати і не панікувати. Зайва нервозність може погіршити ситуацію. Як правило, якщо жінка звернулася до лікаря своєчасно, вагітність вдається зберегти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, кровотечі, виділення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Першою помилкою є твердження, що після 30 років завагітніти проблематично. Разом з тим, статистика показує, що 80% пар на це потрібно менше року. За д

Медики назвали 7 міфів і фактів про вагітність після 35 років

Плануємо дитину | 12:00, 09.05.2023

Першою помилкою є твердження, що після 30 років завагітніти проблематично. Разом з тим, статистика показує, що 80% пар на це потрібно менше року. За другим міфом, з віком можливий ризик викидня. Вік матері, відзначають медики, є важливим фактором, ал

Палити чи ні – вибір кожного, але з настанням вагітності жінка несе відповідальність не лише за своє життя і здоров’я, але й за стан майбутнього малюк

Чому небезпечно палити вагітним?

Я вагітна | 12:00, 29.04.2023

Палити чи ні – вибір кожного, але з настанням вагітності жінка несе відповідальність не лише за своє життя і здоров’я, але й за стан майбутнього малюка.

За даними статистики, в більшості випадків незапланована вагітність спостерігається серед підлітків, які проживають в поганих соціально-економічних ум

Можливі ускладнення ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 12:00, 28.04.2023

За даними статистики, в більшості випадків незапланована вагітність спостерігається серед підлітків, які проживають в поганих соціально-економічних умовах, тому що вони:– не мають коштів на придбання надійних методів контрацепції,– мають низький ріве

Очевидними ознаками вагітності є затримка менструації, біль у грудях, ранкова нудота. Але є кілька дивних і дуже ранніх, про які ви могли не знати.

6 несподіваних ранніх ознак вагітності

Вагітність та пологи | 08:00, 13.04.2023

Очевидними ознаками вагітності є затримка менструації, біль у грудях, ранкова нудота. Але є кілька дивних і дуже ранніх, про які ви могли не знати.

Від перших днів вагітності тіло жінки змінюється, і з цим процесом досі пов’язано багато міфів і побоювань. Наприклад, чи можна втратити зір під час п

Медики розвіяли міфи про зір під час вагітності

Вагітність та пологи | 07:00, 13.04.2023

Від перших днів вагітності тіло жінки змінюється, і з цим процесом досі пов’язано багато міфів і побоювань. Наприклад, чи можна втратити зір під час пологів та чи нормально, коли зір помітно погіршується під час виношування.

МРТ є одним із найточніших методів візуалізації, відомих медицині. Але що потрібно знати, бажаючи виконати МРТ під час вагітності?

Вагітність і МРТ: наскільки це безпечно?

Вагітність та пологи | 05:00, 13.04.2023

МРТ є одним із найточніших методів візуалізації, відомих медицині. Але що потрібно знати, бажаючи виконати МРТ під час вагітності?

Британським ученим з Даремського університету під час дослідження вдалося з’ясувати смакові та харчові уподобання малюків, яким ще тільки належить з’я

Вчені спостерігали за реакцією ще ненароджених дітей на різні продукти

Дієта для вагітних | 10:00, 27.03.2023

Британським ученим з Даремського університету під час дослідження вдалося з’ясувати смакові та харчові уподобання малюків, яким ще тільки належить з’явитися на світ.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: