Звичка, яку треба виховувати в дитині з раннього дитинства

Adoption
Date
  • 1191 Переглядів
Варто дитині вирости з пелюшок, і час починає летіти неймовірно швидко. Оком моргнути не встигнете, а вона в садку, а потім вже сама йде в старші класи. З наукової точки зору, "дитсадківський" вік — це оптимальний час для освоєння однієї цінної навички, яка значно вплине на загальний розвиток дитини і сформує впевненість у собі.

2234_4.jpg (25.2 Kb)


Вивчення декількох мов у ранньому дитинстві — запорука майбутніх успіхів.

Дитина активніше розвивається в багатомовної сім'ї, ніж в одномовному оточенні — це факт. Діти швидко вчаться, і їм не складає труднощів освоїти мову. Одночасне вивчення двох мов у ранньому віці сприяє здоровому розвитку.

Нічого страшного, якщо спочатку вона буде плутатися в словах. Поступово вчіть її правильно говорити, і ця плутанина зникне.

Нещодавно вважалося, що вивчення другої мови перешкоджає академічному і розумовому формуванню дітей, збиваючи їх із пантелику і заважаючи зосередитися на навчанні та повсякденній активності. Але саме це "втручання" допомагає їм стати успішними.

Недавні дослідження довели, що коли дитина починає вивчати нову мову, інтенсивність роботи її мозку підвищується. Навіть під час використання однієї мови в її свідомості активні обидві мовні системи. Їй доводиться самостійно вирішувати цей розумовий конфлікт, завдяки чому розвивається когнітивна гнучкість — найважливіша складова успіху!

Вивчення другої мови в дитинстві дає важливі переваги, про які вам, як мамі, варто знати. Це не лише допоможе зрозуміти, чим корисно малюкові спілкування двома мовами, а й замотивує активно застосовувати цю стратегію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, звички дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Зв'язок мами з дитиною - особливий, його ні з чим не порівняти. Саме тому мама для дитини - і наставник, і друг. Особливо коли мова йде про дівчаток.

26 речей, яким повинна навчити мама свою доньку

Мама | 08:30, 11.04.2024

Зв'язок мами з дитиною - особливий, його ні з чим не порівняти. Саме тому мама для дитини - і наставник, і друг. Особливо коли мова йде про дівчаток. І кожній мамі варто навчити вою донечку наступних тез.

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Вчена Карін Моншауер (Karin Monshouwer) із Нідерландського інституту ментального здоров’я та шкідливих звичок разом із колегами дослідила психологічні

Фізична активність дитини позбавляє її психологічних і соціальних проблем

Дитина | 14:50, 05.04.2024

Вчена Карін Моншауер (Karin Monshouwer) із Нідерландського інституту ментального здоров’я та шкідливих звичок разом із колегами дослідила психологічні механізми, які є предметом вивчення цього закладу.

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається

Як навчити дитину їздити на велосипеді?

Дитина | 11:20, 05.04.2024

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається у дітей від 4-6 років. Раніше цього віку, вчити дитину їздити на велосипеді - просто не має сенсу.

Бути сором'язливим - це нормально, але іноді потрібно трохи допомогти, щоб вивести назовні внутрішнього супергероя.

Як навчити дитину відстоювати свою думку?

Дитина | 14:50, 04.04.2024

Бути сором'язливим - це нормально, але іноді потрібно трохи допомогти, щоб вивести назовні внутрішнього супергероя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: