Як реагувати на підліткове хамство?

Adoption
Date
  • 437 Переглядів
Перепади настрою властиві людям у підлітковому віці. Рекомендуємо прислухатись до порад психолога.

Боротьба з підлітковим хамствомБудь-які емоції - це норма

Зрозумійте, що дитина має право висловлювати свої емоції. Найчастіше він починає провокувати батьків на конфлікти, ставить під сумнів усталені цінності і авторитети. Така поведінка - це природний процес відділення від батьків, який характерний для підліткового віку. Терпляче ставитеся до цього, що не бачать люди на провокації і зберігайте нейтралітет.

Встановлюйте межі дозволеного

З повагою розуміючи і приймаючи бажання дитини проявити себе через конфліктну поведінку, не дозволяйте дитині сідати вам на шию. Окресліть кордону, хто в родині головний і авторитет, - це непохитна істина. Скажіть підлітку, що ви розумієте причину такої поведінки, ставлення з повагою, але ображати себе ви не дасте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому підлітки бувають жорстокими?

Уникайте грубощів

Не дозволяйте дитині навіть в найгостріших конфліктних ситуаціях опускатися до того, щоб використовуватися нецензурні вирази. Припиняйте будь-яку подібну спробу, не прагнете грубити і відповідати тим же. Це категорично заборонено.

Зрозумійте, що ви мама або тато дорослішає людини зі своїми поглядами і переконаннями. Чи не намагайтеся приймати всі рішення за нього. Враховуйте інтереси дитини і намагайтеся знайти компроміси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підлітки, хамство, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: