Як виховувати малюків-індиго: поради для батьків

Adoption
Date
  • 167 Переглядів
В чому особливості таких дітей?

6138_77.jpg (31.92 Kb)


Виховуючи малюків-індиго, пам'ятайте про три важливих правила (які, взагалі-то, стосуються виховання будь-якої дитини): повага до особистості, свобода вибору і творчий підхід.

Малюків-індиго не можна принижувати і змушувати щось робити в наказовому порядку. Якщо вам потрібно домогтися чогось від малюка - пояснюйте йому на рівних, що ви хочете і чому має бути саме так. Вислухайте його точку зору. Дайте йому можливість зробити свій вибір і навіть помилитися і подивитися на наслідки свого вчинку.

Незважаючи на те, що індиго вимагають до себе ставлення як до дорослих, вони ще не готові виконувати дорослі обов'язки і нести відповідальність за свої рішення.

Як і всім дітям, їм потрібна можливість пограти, порухатися і прикласти до чогось свою невгамовну творчу енергію. Давайте їм таку можливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини, індиго


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: