Кращі способи навчити дитину розрізняти кольори

Adoption
Date
  • 1983 Переглядів
Фахівці наголошують, що дитина до 3-х років повинна вміти розрізняти кольори і знати їх назви. Звичайно, малюк в цьому віці не зможе запам'ятати назви всіх відтінків, але базові кольори, такі як: чорний, червоний, білий, зелений, синій і жовтий він повинен знати. Для того, аби навчити дітей розрізняти кольори, існує багато методик. Але деякі з них - особливо ефективні.

6977_9wywpbyro3c.jpg (299.71 Kb)


1. Кольорові карточки

Отже, перші заняття як навчити дитину кольорам можна починати вже з 2 років. Заздалегідь ви можете зробити заготовки, які обов'язково знадобляться. Візьміть кольоровий картон і прямо на листках підпишіть яскравим фломастером назви того чи іншого кольору. Показуйте малюкові картки і озвучуйте назви всіх відтінків. Це найбільш вірний спосіб для навчання кольорам, але є, безсумнівно, й інші.

2. Два м'ячі

Візьміть два м'ячі червоного і зеленого кольорів. Сховайте руки за спину. Витягніть одну з м'ячем і голосно промовте його колір. Потім зробіть так й з іншою рукою. Нехай ці м'ячики з'являються то під столу, то через вушка дитини, то з-під подушки тощо. Щоразу називайте колір. Увечері, коли прийде час лягати спати, посадіть дитину на ліжко. З одного боку покладіть червоний м'яч, з іншого - зелений. Запитаєте: "Де червоний м'яч?" Дитина поверне голову до червоного. Потім: "Де зелений?". Коли малюк засвоїть ці два кольори, то додайте третій і так далі.

Читайте також про улюблені кольори новонароджених.

3. Пірамідка

Теж дуже проста і пізнавальна забавка для дитини, яка не тільки познайомить маленького дослідника з формою (більше-менше), але і з кольорами. Тому доцільніше купувати пірамідку з різнокольоровими кільцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, кольори, навчити, розрізняти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Що робити в такій ситуації батькам і як реагувати, щоб дитина, нарешті, почала прислухатися до мами з татом?

Якщо дитина не хоче слухати батьків або робить усе навпаки?

Дитина | 06:20, 24.11.2023

Що робити в такій ситуації батькам і як реагувати, щоб дитина, нарешті, почала прислухатися до мами з татом?

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Карати дитину за погану поведінку, відбираючи телефон або планшет, - не зовсім ефективно.

Чи варто батькам відбирати гаджети у дитини, як покарання?

Виховання | 02:00, 23.11.2023

Карати дитину за погану поведінку, відбираючи телефон або планшет, - не зовсім ефективно.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Перший період: до 5 роківЗа дитиною потрібно уважно стежити, не грубити і більше спілкуватися. Забороняти нічого не можна, тільки відволікати.

Корисні навички, що допомагають виростити повноцінну і самодостатню особистість

Виховання | 02:00, 18.11.2023

Перший період: до 5 роківЗа дитиною потрібно уважно стежити, не грубити і більше спілкуватися. Забороняти нічого не можна, тільки відволікати.

Агресію можуть часто виявляти діти молодшого шкільного віку! До 7-8 років легко виявити причини агресії та скоригувати поведінку дитини. У старшому ві

Коли дитина б'є чи обзиває інших дітей

Дитина | 07:30, 16.11.2023

Агресію можуть часто виявляти діти молодшого шкільного віку! До 7-8 років легко виявити причини агресії та скоригувати поведінку дитини. У старшому віці агресія стає рисою характеру та усунути її буде дуже непросто!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: