Розлучення: склеювати стосунки чи перегорнути сторінку?

Adoption
Date
  • 5715 Переглядів
За останнє десятиліття в Україні зберігається тенденція до збільшення кількості зареєстрованих шлюбів та зменшення кількості розлучень. Так, у 2000 році було зареєстровано 274 000 шлюбів та 197 000 розлучень. А ось більше десяти років по тому ця статистика така - шлюбний союз уклали 304 000 закоханих українців, а розірвали – 164 000. Однак, самих розлучень таки багато і про те, як вони впливають на самопочуття і подальше формування свого життя, - говорять дуже мало.

4673_dreamstime_16422179.jpg (44.47 Kb)


Багато хто вважає, що життя після розлучення закінчується. Але це не так. Воно триває. Власне, воно ніколи і не зупинялося. Це ми зупиняємось на якомусь етапі формування сімейних стосунків, коли розуміємо, що це кінець, але вперто продовжуємо склеювати те, чого вже нема.

Ви пробували склеїти розбите горнятко? Якщо ні, то я вам розповім, що можна зробити з розбитим посудом. Ви берете суперклей і обережно намазуєте його по шву тріщини, міцно стискаєте всі шматочки розбитого горнятка і чекаєте, поки клей подіє. А потім отримуєте свою чашку. Здається, вона така, як і була. Тільки одна проблема - налити туди гарячого чаю чи кави вже не вийде - горнятко знову розсиплеться на шматочки. Тому, все, що ви можете зробити із склеїною чашкою - поставити її в сервант і милуватися нею.

А тепер запитайте себе - чи готові ви тішитися зовнішнім виглядом сім'ї, якої насправді вже немає? Відповідь кожен дає собі сам. Варто лише усвідомити, що діти, заради яких ви зберігаєте щось мертве в душі, виростуть, зрозуміють вас, побудують свої, дай Бог, щасливі сім'ї, а ви в п'ятдесят років усвідомите, що ділите кухню і ванну з чужою вам людиною. Чи готові ви до такої перспективи?

Що скажуть люди? Це і справді важкий камінь. Не в душі. На шиї. Він душить. А люди таки скажуть. Обов'язково. І неодмінно щось погане. Про вас. "Не зберегла, не втримала, погана дружина, нещасна господиня..." - і ще багато неприємних слів. А коли ви будете берегти стосунки, мучитись день від дня - о, вас жалітимуть. Всі і вся. "Бідолашна, як в тебе справи?" "Ти така сумна, втомлена, виглядаєш не дуже, у тебе щось сталося?" А в душі радітимуть, що у них все краще, ніж в тебе.

Ти хочеш жити для себе, чи для інших? Відповідь дай собі, не комусь. Ти віриш у те, що у вас є шанс? Відповідай для себе. Чесно. Якщо так - борись, якщо ні - не витрачай своє життя на те, що не варте твого існування. Борись. Долай труднощі. Вір у своє майбутнє. Бо воно неодмінно буде. За твоїх старань - воно буде чудовим. Щасливим. Яскравим.

Пам'ятай - все в твоїх руках. Опускати їх чи розбирати перешкоди на своєму шляху - вирішувати тільки тобі.

8068_pzgjaa5k5r0.jpg (109.79 Kb)

Галина Стахів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому так важливо народити сина?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розлучення, сім'я, стосунки, сварки, проблеми, чоловік, жінка, статистика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Що дійсно варто купити майбутній мамі для свого малюка, щоби у нього було те, що йому дійсно потрібно, і, при цьому, сімейний бюджет не постраждав дар

Речі для немовлят, які дійсно потрібно купити

Від редактора | 01:00, 10.04.2018

Що дійсно варто купити майбутній мамі для свого малюка, щоби у нього було те, що йому дійсно потрібно, і, при цьому, сімейний бюджет не постраждав даремно?

Христос воскрес!Воістину воскрес!

Зі світлим святом Великодня!

Від редактора | 10:20, 08.04.2018

Христос воскрес!Воістину воскрес!

З допомогою овочів та фруктів можна зробити прекрасні крашанки.

Еко-поради: як фарбувати яйця до Великодня?

Від редактора | 15:30, 05.04.2018

З допомогою овочів та фруктів можна зробити прекрасні крашанки.

Відверто про щоденне життя батьків та їх дітей.

Чи можуть діти вплинути на стосунки між мамою і татом

Від редактора | 01:00, 13.03.2018

Відверто про щоденне життя батьків та їх дітей.

Поради на будь-який життєвий випадок, які не втрачають актуальності через роки і століття.

Лайфхаки, перевірені часом

Від редактора | 20:30, 09.01.2018

Поради на будь-який життєвий випадок, які не втрачають актуальності через роки і століття.

Журналісти сайту

З Новим 2018 Роком!

Від редактора | 12:00, 31.12.2017

Журналісти сайту "Наша мама" вітають з прийдешніми святами читачів!

Таке часто трапляється, коли ви збираєтеся в поспіху: руки трясуться, в замочок не потрапити. І допомогти нікому. Вихід є!

Лайфхак: як застібнути браслет на собі однією рукою?

Від редактора | 20:30, 19.10.2017

Таке часто трапляється, коли ви збираєтеся в поспіху: руки трясуться, в замочок не потрапити. І допомогти нікому. Вихід є!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: