Helen Doron English – легкий, корисний і цікавий метод вивчення англійської

Adoption
Date
  • 223 Переглядів
Можливості маленької дитини до 3-річного віку – просто неосяжні. У цьому віці у мозку малюка утворюється нейронних зв’язків більше, ніж у дорослого вдвічі. Тому ранній вік – найкращий для вивчення англійської як другої рідної мови, адже діти максимально відкриті для засвоєння усього нового.

8951_pastedgraphic-1.png (219.28 Kb)

Англійська – друга рідна мова

Всім дітям подобається гратися. Найкраще вони навчаються, коли веселяться. А коли доводиться довго сидіти на одному місці й робити одне й те саме, зацікавленість пропадає. Тому уроки англійської проходять весело, емоційно, з оригінальними віршиками та піснями. Зміна активностей дитини відбувається кожні 5-6 хвилин. Вивчення англійської перетворюється у захопливу цікаву гру.


Англійська для будь-якого віку

Гра, інтерактивні заняття є обов’язковою частиною вивчення англійської мови для дітей у школі Хелен Дорон, адже дитина саме так пізнає світ. Кожний малюк відрізняється власним розвитком і сприйняттям нової інформації, тому практикується індивідуальні заняття, в залежності від особливостей дитини. Для кожної вікової категорії опрацьовано спеціальні навчальні курси.


Англійська Хелен Дорон – 20 унікальних програм навчання

  • Англійська для малюків – найпростіші фрази звернення до дитини, ранкова гігієна, гімнастика, підготовка до сну, сніданок і обід, ігри – всі звичайні дії проговорюються англійською. 

  • Курс англійської для дошкільнят – школа Хелен Дорон відкриє вашій дитині світ яскравих персонажів, захопливих історій, веселих пісень, цікавих ігор.

  • Школа англійської мови для молодших школярів – вивчення основ граматики, лексики, правильної вимови. 

  • Англійська для підлітків – поглиблене вивчення мови, створення власних проектів, молодіжна тематика.

Переваги вивчення англійської з дитинства

У переважній більшості батьки розуміють важливість вивчення англійської для власної дитини. Це не просто статичні знання, це – джерело можливостей, успішна соціалізація у суспільстві, величезні економічні переваги, особисте зростання й розвиток. Англійська Хелен Дорон відкриває дитині доступ до глобального світу, культури інших народів, надає можливість отримати цікаву роботу, стати справжнім професіоналом.

Власне, якщо подумати, то в житті так і відбувається вивчення рідної української мови – ви говорите, дитина слухає й засвоює на слух різні мовні конструкції. Так і з англійською як другою рідною – згодом дитина починає поступово користуватися словами й фразами сама. Так що все максимально природно й без напруги.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як боротись з тим, що дитина смокче палець?

Дитина | 18:00, 24.11.2020

Психологи кажуть, що в дорослому віці діти вже не повинні смоктати палець.

Виховання хлопчика: які помилки роблять батьки?

Дитина | 20:30, 23.11.2020

Навіть якщо ви дотримуєтеся "модних" поглядів про те, що у виховання не повинно бути статі, завжди варто пам'ятати про специфіку хлопчаків.

Як вибрати красиве ім'я дитині?

Дитина | 17:00, 23.11.2020

Вибрати ім'я для майбутнього малюка доволі складно.

Принципи правильного харчування для дітей

Дитяче харчування | 11:00, 22.11.2020

Варто звернути увагу на кілька правильних принципів дитячого харчування.

Ознака, яка свідчить про стрес у дитини

Дитина | 08:00, 22.11.2020

Уникнути стресу у молодшому дошкільному віці справді страшно.

З дитиною потрібно говорити про її здоров'я і особливості жіночого організму задовго до того, як із нею почнуть відбуватися ці зміни. От уявіть собі:

Як підготувати дочку до появи у неї місячних?

Мама | 20:40, 21.11.2020

З дитиною потрібно говорити про її здоров'я і особливості жіночого організму задовго до того, як із нею почнуть відбуватися ці зміни. От уявіть собі: дівчинка нічого не знає про менструацію і тут бачить у себе кров на білизні, що з нею буде? Шок, іст

Як реагувати на підліткове хамство?

Виховання | 23:00, 20.11.2020

Перепади настрою властиві людям у підлітковому віці. Рекомендуємо прислухатись до порад психолога.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: