Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?, Чи справді середземноморська дієта знижує ризик розвитку деменції?, Стало відомо, як у Львові називають дітей з початку війни, Перші Джевелін і Джавеліна: Як називають дітей під час війни?, Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році, Як називали дітей у 2021 році, Коли обираєш ім'я для дитини, на що орієнтуватися?, Не називайте дівчаток цими іменами, якщо не хочете зіпсувати дитині життя, Не називайте хлопчиків цими трьома іменами, Чоловічиі імена-обереги: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим, Як назвати дівчинку, яка народилася восени?...
5АБВГДЕЄЖЗ
ІЙКЛМНОПРС
ТУФХЦЧШЮЯ

Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?

Adoption
Date
  • 167 Переглядів
Якими іменами краще не називати доньку, кщо торбуєтесь про її майбутнє?

8998_2.jpg (28.63 Kb)

Галина
Жінки з цими іменами прагнуть приділяти свій час як своїй сім'ї, так і професійному розвитку. Однак, якщо Галині доведеться вибирати, вона воліє присвятити свій час другому. Самореалізація та кар'єрне зростання допомагають відчувати носійниці імені себе у своїй тарілці.

Дар'я
Жінки з цими іменами швидко закохуються, але також можуть і охолонути до свого обранця. У пошуку "того самого" Дар'я може часто міняти партнерів, проте заміж не поспішає вийти. Ближче до зрілого віку, Дар'я таки погоджується узаконити стосунки, але це не заважає їй фліртувати з іншими чоловіками та привертати до себе увагу.

Катерина
Катерина прагне бути лідером у сім'ї, у неї сильний характер і вона ніколи не дозволить поганих висловлювань у свій бік. Жінка з цим ім'ям недовірлива і ревнива може постійно підозрювати в чомусь чоловіка, що згодом йому набридне.

Каріна
Жінка з цим ім'ям яскрава, розкута та ексцентрична. Вона любить бути в центрі уваги, швидко знаходить собі партнера і вважаючи, що це кохання всього його життя, часто рано виходить заміж. Розбіжності та конфлікти можуть виникнути через небажання Карини підтримувати затишок у будинку.

Марина
Для Марини любов і взаємини найважливіше. Вона може постійно змінювати чоловіків у пошуках коханого, але її романи найчастіше швидко закінчуватимуться, а сімейне життя набридає.

Ольга
Носії цього імені люблять красу, розкіш і достаток, а ось перетруджувати себе вони при цьому не хочуть. Ольга прагне вийти заміж за забезпеченого чоловіка, при цьому вона може поступитися своїм принципам чи почуттям. У той же час, жінка з цим ім'ям – лідер за вдачею, але вона також потребує ласки, ніжності та похвали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вибираємо ім'я для дівчинки, ім'я для дівчинки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім

Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?

Вибираємо Ім'я | 09:00, 21.09.2023

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім варто дізнатися, коли тепер ваші рідні святкують свої іменини. А якщо ви ще й майбутні (або вже нов

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми

Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?

Вибираємо Ім'я | 06:10, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми "йдемо" за новим стилем). Тож й іменини усі посунулися на 13 днів. Тож давайте дізнаватися разом, хто святкує

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.

Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?

Вибираємо Ім'я | 00:35, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, або хочете більше дізнатися про рідкісні українські імена для хлопчиків та дівчаток, для вас наша стаття.


Значення: бажана, вперта або пані; морська.

Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися

Вибираємо Ім'я | 07:00, 15.09.2023

Значення: бажана, вперта або пані; морська.


Як зазначають у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, в місті Києві найпопулярнішими іменами, які зберігають першість у рейти

Як називають дітей українці у 2023 році?

Дитина | 12:00, 26.08.2023

Як зазначають у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, в місті Києві найпопулярнішими іменами, які зберігають першість у рейтингу імен, кілька років поспіль є Софія, Марія, Марк та Артем.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: