Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Стало відомо, як у Львові називають дітей з початку війни, Перші Джевелін і Джавеліна: Як називають дітей під час війни?, Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році, Як називали дітей у 2021 році, Коли обираєш ім'я для дитини, на що орієнтуватися?, Не називайте дівчаток цими іменами, якщо не хочете зіпсувати дитині життя, Не називайте хлопчиків цими трьома іменами, Чоловічиі імена-обереги: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим, Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦЧШЮЯ

Лея. Значення імені Лея

Adoption
Date
  • 19728 Переглядів
Все про значення жіночого імені Лея.
02_leya.jpg (124.54 Kb)

Походження і значення імені Лея

Походження імені Лея точно не встановлене, але, найімовірніше, воно відноситься до аккадського слова «корова». Існують також версії походження імені на основі староєврейської і халдейської мов. Відповідно до першої з них, ім'я перекладається як "втомлена", "слабка". Лея (як варіант, Лія). За другою версією, значення імені трактується як «гірська коза», «антилопа», «газель»; в переносному значенні: «ніжна», «лагідна». Спочатку вважалося, що ім'я підходить дівчаткам виключно єврейської національності, однак все частіше його почали використовувати і слов'янські народи.

Написання імені англійською: Leia.

Іменини Леї святкують 22 березня.

Характер

З самого дитинства дівчинка з таким іменем дуже товариська і доброзичлива, однак досить егоїстична, оскільки її власні інтереси для неї завжди будуть на першому місці. Лея досить емоційна і часом може сказати різкі слова перш, ніж подумає, причому з роками ця риса в ній тільки посилюється. Цій дівчинці просто складно контролювати себе, тому батькам часом доводиться не легко в процесі виховання доньки. Ця дитина далека від дисципліни і суворого розпорядку, тому будь-які обмеження стають їй тягарем. Максимальний інтерес у власниці цього імені викликає спілкування, як з близькими і друзями, так і з абсолютно сторонніми людьми.

Незважаючи на те, що дівчина легко сходиться з різними особистостями, самооцінка її часто буває досить заниженою, тому вона далеко не завжди впевнена в собі і своїх можливостях.

Часом Лея здається незібраною і неорганізованою особою, однак цій дівчині цікава творчість і самореалізація, при цьому інші сфери, включаючи сім'ю і друзів, відходять на задній план. Лея цікавиться в житті чимось одним, зосереджуючись і не розпорошуючись на багато сфер відразу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лія. Значення імені Лія

Кар'єра

Дивно, але в Леї уживаються повні протилежності: працьовитість і нелюбов до постійної роботи. Втім, це можна пояснити і означає, що постійний монотонну працю їй не в радість, а ось в творчості вона часто проявляє тягу до тривалої роботи. Лея артистична, прагне до самовираження, однак здатності має надто вже різнопланові, тому шляхи їх реалізації відрізняються і перед нею постає необхідність вибору того чи іншого варіанту.

Актриса, письменник, художник чи вчений - в будь-якій з цих професій Лея зможе знайти себе. Вона прагне творити й експериментувати, змінюючи світ на краще. Це ще раз пояснює, чому їй важкі домашні справи - вони дуже монотонні, і в них зовсім немає місця для творчості.

Однак слід зазначити, що з Леї вийде непоганий керівник - строгий, але справедливий.

Любов та сім'я

Молода особа володіє чарівністю, романтичністю а також умінням найбільш виграшно представити себе, свої почуття. Це має велике значення і сприяє успіху Леї у протилежної статі. Її вміння бачити в партнері краще, відкривати в ньому прекрасні якості.

Вибираючи чоловіка, дівчина з ім'ям Лея віддає перевагу чоловікам старшого віку. Головні вимоги, які вона висуває до свого обранця: допомагати їй розвивати себе, вирішувати її проблеми і не навантажувати своїми. Якщо чоловік буде відповідати цим специфічним вимогам, в парі складуться щасливі тривалі відносини. Лея у взаєм подарує чоловікові вірність і постійність, що важливо для сімейного життя. Навіть якщо в стосунках не все гладко, Лея буде зберігати терпіння. Що стосується ведення домашнього господарства, то турбота подібного роду не для неї. Лея не любить ні прати, ні прибирати, ні готувати. З цим чоловікові краще змиритися відразу і не намагатися перевиховувати таку дружину.

Чоловічі імена, які підходять Леї: Август, Акім, Олександр, Альфред, Андрій, Арнольд, Артем, Борис, Валерій, Варлаам, Віссаріон, Владлен, Гавриїл.

Чоловічі імена, які не підходять Леї: Адам, Альберт, Антон, Аполлон, Артур, Вілен, Володимир, Владислав, Георгій, Герман, Дем'ян, Денис, Іван, Іраклій.

Здоров'я

Здоров'я дитини з такою специфікою нервової системи часто вразливе. В першу чергу на це впливає емоційний фон дитини. При підвищених психоемоційних навантаженнях імунітету дівчинки помітно знижується. В принципі це відноситься і до інших дітей, але для Леї це особливо актуально.

Камінь: агат, яшма.

Колір: темно-коричневий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ім'я, ім'я для дівчинки, донька, значення імені, вибираємо ім'я, Лея


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поміняти ім’я, прізвище та по батькові можуть всі громадяни України, які досягли 16 років. Втім, змінити ім’я, по батькові або прізвище можуть українц

Як називали дітей у 2021 році

Вибираємо Ім'я | 10:00, 25.12.2021

Поміняти ім’я, прізвище та по батькові можуть всі громадяни України, які досягли 16 років. Втім, змінити ім’я, по батькові або прізвище можуть українці і в 14 років, але тільки за згодою батьків або піклувальників. Щоб змінити ім’я, прізвище або по б

Перед тим, як називати дитину, вивчіть перелік найпопулярніших імен у цьому році. Якщо хочете назвати малюка сучасно – відбирайте одне з цих імен. Якщ

Коли обираєш ім'я для дитини, на що орієнтуватися?

Вибираємо Ім'я | 08:00, 25.12.2021

Перед тим, як називати дитину, вивчіть перелік найпопулярніших імен у цьому році. Якщо хочете назвати малюка сучасно – відбирайте одне з цих імен. Якщо ж, навпаки, хочете дати особливе ім’я, якого не буде ні в кого в класі – уникайте тих, що у списку

Негативний вплив імені на долю — вже незаперечний факт. І ось чотири приклади.

Не називайте дівчаток цими іменами, якщо не хочете зіпсувати дитині життя

Дитина | 12:00, 03.12.2021

Негативний вплив імені на долю — вже незаперечний факт. І ось чотири приклади.

Кажуть, ім'я людини визначає все її подальше життя. Так вважають не тільки астрологи і віщуни, а й психологи. Вони назвали трійку Імен для хлопчиків,

Не називайте хлопчиків цими трьома іменами

Вибираємо Ім'я | 08:00, 03.12.2021

Кажуть, ім'я людини визначає все її подальше життя. Так вважають не тільки астрологи і віщуни, а й психологи. Вони назвали трійку Імен для хлопчиків, які згодом можуть стати злими дорослими мужиками.

«Як корабель назвеш, так він і попливе», - говорить відома мудрість. Так і з людьми. Одні імена приносять їм успіх і процвітання. Як назвати дитину, щ

Чоловічиі імена-обереги: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим

Вибираємо Ім'я | 01:30, 26.10.2021

«Як корабель назвеш, так він і попливе», - говорить відома мудрість. Так і з людьми. Одні імена приносять їм успіх і процвітання. Як назвати дитину, щоб удача буквально до неї липнула?

Вибір імені для вашої довгоочікуваної крихітки, яка народилася восени, - це серйозний крок, який вимагає відповідальності і певних знань в даній облас

Як назвати дівчинку, яка народилася восени?

Вибираємо Ім'я | 01:30, 04.09.2021

Вибір імені для вашої довгоочікуваної крихітки, яка народилася восени, - це серйозний крок, який вимагає відповідальності і певних знань в даній області, адже ім'я позначається на долі людини. Ось чому більшість батьків починають замислюватися над ци

4 обгрунтованих та 4 неправдивих факти про вагітність

Цікаві факти про вагітність: правда та міф

Вагітність та пологи | 19:00, 13.08.2021

4 обгрунтованих та 4 неправдивих факти про вагітність

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: