Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Доліта. Значення імені Доліта

Adoption
Date
  • 3702 Переглядів
Від римського родового імені Долій. Ім’я Дола означає “польова трава” (лат.).

4358_u-ihwx6w9oi.jpg (35.29 Kb)

Дола – ім’я легке, але надзвичайно збудливе. Енергія цього імені більш спрямована усередину, чим назовні, і це не дає емоціям Доли легкого виходу. Більш того, Дола часто всі події пропускає через своє серце.

Головне, від чого хотілося б застерегти Доліту, а заодно і її батьків, що виховують, так це від яких би то не було спроб придушення емоцій – нікому не під силу, у тій чи іншій формі емоції все рівно знаходять собі вихід, а нерідко навіть у силу надто твердого придушення почуття здобувають перекручену форму.

Набагато умісніше керувати своїми емоціями не стільки грубою силою волі, скільки розумом, направляючи енергію в яке-небудь безпечне чи навіть корисне русло. Так, скажемо, ви почули критику у свою адресу. Реакція на защемлене самолюбство може відбутися у вигляді простої образи і бажання почати з’ясовувати стосунки. Розумно? Чи розумніше зм’якшити ситуацію жартом? Гумор приводить до рівноваги, і в цих умовах емоційний сплеск, що ще недавно міг закінчитися сваркою, здатний потроїти ваші сили і викликати загальний душевний підйом. Спробуйте – у веселої людини і справи виходять краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення інших імен

Зате вже у чому Долі не відмовиш, так це в її наполегливості. Вона дуже рухлива і товариська, уміє запалювати людей своїм ентузіазмом і в силу цього може домогтися колосальних успіхів у житті, шкода тільки, що все це нерідко буває перекреслено її хворобливим самолюбством. Напевно, варто все-таки навчитися трохи легше і веселіше відноситися до життя і до самої себе, якщо, звичайно, Лолу не приваблює перспектива розтратити свої душевні сили на вічні конфлікти й образи.

Найчастіше вивести Доліту із себе значно легше, ніж заспокоїти. З іншого боку, підвищена чутливість робить її дуже чуйною, а коли не порушене її самолюбство, то і зовсім м’якою, душевною жінкою. При цьому у своїй допомозі людям Дола рідко обмежується півзаходами і якщо вже береться допомогти, то робить це ґрунтовно. У цілому в розмові з нею не перешкодить побільше гумору і легкого погляду на світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Значення імені Доліта, значення імені, імена для дітей, вибираємо ім'я, ім'я, ім'я для дівчинки, імена для дівчаток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Ви вже визначилися, але хвилюєтеся про те, що скажуть інші?

Шість причин назвати дитину нестандартним іменем

Вибираємо Ім'я | 21:00, 28.09.2019

Ви вже визначилися, але хвилюєтеся про те, що скажуть інші?

Як полегшити собі процес вибору?

Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради

Вибираємо Ім'я | 14:45, 03.09.2019

Як полегшити собі процес вибору?

Як називали доньок у цілому світі батьки?

Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я

Вибираємо Ім'я | 17:00, 28.08.2019

Як називали доньок у цілому світі батьки?

Очікуєте народження крихітки восени? Підберемо ім'я разом?

Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?

Вибираємо Ім'я | 23:40, 13.08.2019

Очікуєте народження крихітки восени? Підберемо ім'я разом?


Вибирайте ім'я для крихітки з розумом

Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 28.07.2019

Вибирайте ім'я для крихітки з розумом

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: