Вроджені вади серця та вагітність

Adoption
Date
  • 152 Переглядів
Вроджена вада серця є найбільш часто діагностованим розладом у новонароджених у всьому світі. У той час як діти, народжені з цим захворюванням, живуть довше і здоровіше, деякі можуть залишатися недіагностованими до повноліття.

9397_652d5088f72b7c4763db8c33bf6f1882.jpg (24.89 Kb)

Вроджена вада серця – це аномалія в структурі вашого серця, з якою ви народилися. Ці вроджені дефекти можуть змінити течію крові через серце та викликати широкий спектр проблем, які можуть бути небезпечними для життя без втручання чи хірургічного втручання.

«Багато разів (пацієнти) можуть відчувати аритмії, серцебиття, проблеми з задишкою, і всі ці симптоми можуть насправді викликати набагато більше наслідків у літній популяції з вродженими вадами серця», — каже доктор- кардіолог Катя Браво.

Вагітність може створити новий набір ризиків для людини з вродженою вадою серця. Об’єм крові збільшується під час вагітності, що може змінити потік, створити різницю в артеріальному тиску та створити потенційно небезпечну ситуацію.

«Розуміння того, що вагітність потенційно може призвести до перевантаження об’ємом, можливо, певних проблем з ритмом, і визнання ролі медичного та процедурного лікування», — каже доктор Браво. Вона рекомендує консультування перед зачаттям для тих, у кого діагностована вроджена вада серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Вроджені вади серця, вагітність, недостатність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити,

Чому у вагітної знижується ШОЕ?

Вагітність та пологи | 00:30, 01.06.2023

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити, або червоні кров'яні клітини, осідають до дна пробірки протягом певного періоду часу. Зазвичай, під

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітн

Як часто потрібно здавати сечу вагітним?

Вагітність та пологи | 14:00, 30.05.2023

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітності - це відстеження стану сечовидільної системи, оскільки вона може бути піддатлива до певних ускл

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилос

Лікарі назвали найкращий місяць для зачаття

Зачаття | 08:00, 21.05.2023

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилося, що такий взаємозв’язок дійсно є.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: