Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Adoption
Date
  • 180 Переглядів
Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

2673_no-step-strep-a-test-virus.png (212.75 Kb)

Хоча він нешкідливий для дорослих, у яких він є, стрептокок може передаватися дитині під час пологів, особливо без лікування, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям немовляти.

Хто повинен пройти обстеження на стрептокок групи В?
Всі вагітні жінки проходять регулярне обстеження на СГБ. чому Якщо ви носій СГБ, у вас не буде жодних симптомів (це не пов’язано зі стрептококом групи А, який викликає інфекції горла), а це означає, що ви не знатимете, що у вас бактерія.

Це потенційно може призвести до проблем під час пологів, оскільки дитина, яка підхопила СГБ під час пологів, ризикує розвинути серйозну інфекцію.

Як лікується СГБ?
Хороша новина полягає в тому, що якщо під час пологів вам вводять антибіотики через крапельницю, ризик розвитку у вашої дитини раннього СГБ (інфікованого протягом першого тижня життя) значно нижчий.

Якщо не лікувати, приблизно 1 з кожні 200 дітей, народжених СГБ-позитивними матерями, страждає. Коли вводять антибіотики, шанси знижуються лише до 1 на 4000.

Коли роблять тест на стрептокок групи В?
Зараз цей тест зазвичай проводять приблизно на 36 тижні вагітності. (Попереднє тестування не завжди дозволяє передбачити, хто буде носієм СГБ, якщо жінка народить після 40 тижнів.)

Деякі лікарні та пологові центри пропонують швидкий СГБ-тест, який може перевірити жінок під час пологів і надати результати протягом години замість тестування кількома тижнями раніше. Запитайте свого лікаря, чи є така можливість у закладі, де ви будете приймати пологи.

Як проводиться тест на стрептокок групи B?
Під час огляду органів малого тазу під час допологового прийому ваш лікар перевірить на стрептококи групи B, взявши мазок з вашої піхви та прямої кишки. Мазки будуть відправлені в лабораторію для аналізу.

СГБ також може виявитися в посіві сечі, отриманому під час пренатального огляду. Якщо це так, його можна лікувати відразу за допомогою пероральних антибіотиків і знову під час пологів внутрішньовенним введенням антибіотиків.

Що таке СГБ із пізнім початком?
У рідкісних випадках немовлята можуть отримати СГБ із пізнім початком — яким заразилися від тижня до кількох місяців після народження — або через контакт із матір’ю, яка є носієм СГБ, або від когось іншого, хто є носієм бактерії. Пізній появі стрептококу групи В не можна запобігти внутрішньовенним введенням антибіотиків під час пологів, і він також може мати дуже серйозні наслідки для здоров’я дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Тест, стрептокок групи В, під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, стрептокок, антибіотики, бактерії


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити,

Чому у вагітної знижується ШОЕ?

Вагітність та пологи | 00:30, 01.06.2023

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити, або червоні кров'яні клітини, осідають до дна пробірки протягом певного періоду часу. Зазвичай, під

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітн

Як часто потрібно здавати сечу вагітним?

Вагітність та пологи | 14:00, 30.05.2023

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітності - це відстеження стану сечовидільної системи, оскільки вона може бути піддатлива до певних ускл

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилос

Лікарі назвали найкращий місяць для зачаття

Зачаття | 08:00, 21.05.2023

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилося, що такий взаємозв’язок дійсно є.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: