Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Adoption
Date
  • 440 Переглядів
Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

2673_no-step-strep-a-test-virus.png (212.75 Kb)


Хоча він нешкідливий для дорослих, у яких він є, стрептокок може передаватися дитині під час пологів, особливо без лікування, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям немовляти.

Хто повинен пройти обстеження на стрептокок групи В?
Всі вагітні жінки проходять регулярне обстеження на СГБ. чому Якщо ви носій СГБ, у вас не буде жодних симптомів (це не пов’язано зі стрептококом групи А, який викликає інфекції горла), а це означає, що ви не знатимете, що у вас бактерія.

Це потенційно може призвести до проблем під час пологів, оскільки дитина, яка підхопила СГБ під час пологів, ризикує розвинути серйозну інфекцію.

Як лікується СГБ?
Хороша новина полягає в тому, що якщо під час пологів вам вводять антибіотики через крапельницю, ризик розвитку у вашої дитини раннього СГБ (інфікованого протягом першого тижня життя) значно нижчий.

Якщо не лікувати, приблизно 1 з кожні 200 дітей, народжених СГБ-позитивними матерями, страждає. Коли вводять антибіотики, шанси знижуються лише до 1 на 4000.

Коли роблять тест на стрептокок групи В?
Зараз цей тест зазвичай проводять приблизно на 36 тижні вагітності. (Попереднє тестування не завжди дозволяє передбачити, хто буде носієм СГБ, якщо жінка народить після 40 тижнів.)

Деякі лікарні та пологові центри пропонують швидкий СГБ-тест, який може перевірити жінок під час пологів і надати результати протягом години замість тестування кількома тижнями раніше. Запитайте свого лікаря, чи є така можливість у закладі, де ви будете приймати пологи.

Як проводиться тест на стрептокок групи B?
Під час огляду органів малого тазу під час допологового прийому ваш лікар перевірить на стрептококи групи B, взявши мазок з вашої піхви та прямої кишки. Мазки будуть відправлені в лабораторію для аналізу.

СГБ також може виявитися в посіві сечі, отриманому під час пренатального огляду. Якщо це так, його можна лікувати відразу за допомогою пероральних антибіотиків і знову під час пологів внутрішньовенним введенням антибіотиків.

Що таке СГБ із пізнім початком?
У рідкісних випадках немовлята можуть отримати СГБ із пізнім початком — яким заразилися від тижня до кількох місяців після народження — або через контакт із матір’ю, яка є носієм СГБ, або від когось іншого, хто є носієм бактерії. Пізній появі стрептококу групи В не можна запобігти внутрішньовенним введенням антибіотиків під час пологів, і він також може мати дуже серйозні наслідки для здоров’я дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Тест, стрептокок групи В, під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, стрептокок, антибіотики, бактерії


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 20.02.2024

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх со

У світі з рекордними темпами народжуються близнюки

Вагітність та пологи | 07:40, 20.02.2024

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх сорока років.

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється

Чому коханий не хоче мати дітей?

Плануємо дитину | 08:30, 19.02.2024

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється й таке, що один з партнерів відтягує появу дитини усіма силами, а іноді й категорично заявляє, що не

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Чим ближче настає дата пологів, тим частіше жінки ставлять собі питання про те, чи можна заздалегідь купувати дитячі речі. Багато людей вважають, що ц

Чи варто купувати речі для майбутньої дитини ще до її народження?

Я вагітна | 00:30, 17.02.2024

Чим ближче настає дата пологів, тим частіше жінки ставлять собі питання про те, чи можна заздалегідь купувати дитячі речі. Багато людей вважають, що це категорично заборонено робити.

Ненависть дітей до зелених овочів і любов до моркви зароджуються в утробі їхніх матерів.

Вчені розповіли, вживання якого овочу під час вагітності робить дітей щасливими

Дієта для вагітних | 14:45, 14.02.2024

Ненависть дітей до зелених овочів і любов до моркви зароджуються в утробі їхніх матерів.

У дітей, чиї матері до їх народження вживали ультраоброблені продукти, підвищений ризик розвитку ожиріння. Це підтверджує дослідження вчених з Гарвард

Раціон вагітних жінок впливає на ризик ожиріння у дітей - вчені

Дієта для вагітних | 10:30, 14.02.2024

У дітей, чиї матері до їх народження вживали ультраоброблені продукти, підвищений ризик розвитку ожиріння. Це підтверджує дослідження вчених з Гарвардської медичної школи (США). До ультраоброблених продуктів відноситься фастфуд, солодкі пластівці, га

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: