Лізин під час грудного вигодовування: користь чи шкода?

Adoption
Date
  • 428 Переглядів
Лізин, незамінна амінокислота, міститься в продуктах, багатих білком, і дієтичних добавках. Хоча ваш організм потребує лізину, він не в змозі його виробляти і повинен отримувати амінокислоту з харчових джерел. Хоча вживання джерел їжі, що містять лізин, вважається безпечним, досліджень щодо безпеки прийому добавок лізину під час годування груддю недостатньо. Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням лізину або інших дієтичних добавок під час годування груддю.

27_lysine.jpg (8. Kb)

Лізин відіграє важливу роль у розвитку вашого тіла, засвоєнні кальцію та виробництві колагену, гнучкої тканини, що відповідає за здоров’я хряща та шкіри. Амінокислота природно міститься в продуктах, багатих білком, таких як червоне м’ясо, соєвий білок, молочні продукти та бобові. Більшість людей отримують достатню кількість лізину через збалансоване харчування; однак дефіцит лізину може вимагати дієтичних добавок.

Пропоновані переваги
Лізин відіграє важливу роль у виробництві організмом карнітину, незамінної амінокислоти, відповідальної за перетворення жиру в енергію та зниження рівня холестерину ліпопротеїнів. Добавки лізину можуть запобігти або мінімізувати спалах генітального або орального герпесу. Лізин не забезпечує жодних переваг, безпосередньо пов'язаних з грудним вигодовуванням. Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж використовувати добавки лізину для лікування орального або генітального герпесу під час годування груддю.

Побічні ефекти
Побічні ефекти можуть виникнути в результаті використання добавок лізину під час годування груддю. Велика кількість лізину може викликати біль у животі, жовчні камені або шлунково-кишкові проблеми у годуючих матерів. Сильна алергічна реакція, хоча й рідко, може виникнути під час використання добавок лізину. Якщо ви або ваша дитина відчуваєте такі симптоми, як набряк обличчя, кропив’янка або проблеми з диханням, негайно припиніть прийом лізину та зверніться до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, лізину, добавок, груддю, годування, дієтичних, ефекти, джерел, Побічні, виникнути


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: