Перші ознаки вагітності після ЕКЗ

Adoption
Date
  • 866 Переглядів
Коли пара відчуває труднощі із зачаттям дитини, доступні кілька допоміжних репродуктивних технологій, щоб досягти успішної вагітності.

Одним із цих методів є двоетапний процес, який включає запліднення жіночої яйцеклітини спермою її партнера в лабораторії, що називається заплідненням in vitro (ЕКЗ) з наступною імплантацією отриманого ембріона в її матку. Перші ознаки успішної імплантації та ранньої вагітності зазвичай з’являються приблизно через два тижні після процедури.

8220_scale_1200_large.jpg (22.99 Kb)


Найраніші ознаки
Коли ембріон імплантується в стінку матки, дрібні капіляри її слизової оболонки можуть пошкодитися і кровоточити. Це може викликати кров’янисті виділення або невелику кровотечу, хоча вони також можуть бути відсутніми або не помітними після перенесення ембріонів.

Жінка також може відчувати незначні судоми під час імплантації ембріона. З іншого боку, багато жінок не відчувають ні кровотечі, ні спазмів. Одним з інших ранніх ознак вагітності, будь то в результаті допоміжної технології або вагітності, яка настає природним шляхом, є затримка місячних.

Інші ознаки
Жінка, яка пройшла перенесення ембріонів, може помітити кілька інших змін протягом двох тижнів після процедури, хоча більшість із цих фізичних симптомів з’являється пізніше, якщо вони взагалі з’являються. Її груди можуть бути набряклими або відчувати біль при дотику, зміни, які відображають підвищення жіночих гормонів під час вагітності. Іноді хворобливість спадає через кілька тижнів, але потім повертається пізніше під час вагітності, оскільки груди ростуть і тиснуть на підтримуючі зв’язки. Раптове підвищення гормонів також може викликати головний біль протягом перших тижнів, хоча у багатьох жінок цього симптому немає. Жінка також може відчувати нудоту, хоча ця ознака може з’явитися лише пізніше під час вагітності або взагалі не з’явитися.

Деякі ознаки того, що перенесення ембріонів пройшло успішно, можуть бути надзвичайно ледь помітними.

Наприклад, жінка може відчувати легку втому, ознака, яка може з’явитися вже в перший тиждень або два і вона може дрімати або відпочивати вдень.

Для жінки також цілком нормально, що після успішного перенесення ембріонів в її організмі немає ніяких змін у її самопочутті і немає чітких ознак того, що в її організмі відбувається щось особливе. У неї можуть не з’являтися судоми або кров’янисті виділення, особливо якщо ембріон імплантується високо на стінці матки, а інші ознаки вагітності можуть з’явитися пізніше – потенційно стресова ситуація, коли вона чекає тесту, щоб підтвердити, що вона вагітна.

Раннє тестування
Як правило, пара, яка пройшла ЕКЗ та перенесення ембріонів, не впевнена в успіху процедури приблизно через один-два тижні після її завершення.

Перший тест, щоб визначити, чи відбулася імплантація, включає вимірювання гормону, який називається хоріонічний гонадотропін людини, або ХГЛ, який виробляється клітинами, що оточують ембріон.

Це тестування зазвичай проводиться протягом першого тижня або двох, але може бути нерезультативним до пізніх етапів і може повторюватися кожні кілька днів і супроводжуватися іншими тестами, такими як ультразвукове дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ЕКЗ, ЕКО, симптоми вагітності, перші ознаки вагітності, ознаки вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, під час вагітності, ознаки, перенесення ембріона, ембріон


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Майбутні мами перебувають у постійному зв'язку зі своїм животиком, прислухаються до кожного руху. Важливі найменші сигнали чи ворушіння: і для того, а

На якому тижні вагітності дитина повинна перевернутись головою вниз?

Вагітність та пологи | 07:00, 01.06.2023

Майбутні мами перебувають у постійному зв'язку зі своїм животиком, прислухаються до кожного руху. Важливі найменші сигнали чи ворушіння: і для того, аби бути спокійною, що дитина активна в животі, і щоб з'ясувати, чи вона не перевернулася голівкою вн

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити,

Чому у вагітної знижується ШОЕ?

Вагітність та пологи | 00:30, 01.06.2023

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити, або червоні кров'яні клітини, осідають до дна пробірки протягом певного періоду часу. Зазвичай, під

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітн

Як часто потрібно здавати сечу вагітним?

Вагітність та пологи | 14:00, 30.05.2023

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітності - це відстеження стану сечовидільної системи, оскільки вона може бути піддатлива до певних ускл

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: