Вагітність та можливі патології

Adoption
Date
  • 156 Переглядів
Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи ніжки, спілкуватися з ненародженою крихтою та помічати новий етап розвитку.

2464_prim0105ua107jpg.png (254.59 Kb)

Затьмарити гармонію можуть лише патології, що представляють серйозну загрозу для життя і здоров'я майбутньої мами і малюка. На ранніх термінах природа сама втручається у розвиток, провокуючи довільний викидень, якщо відхилення виявляються несумісні з нормальним існуванням малюка після народження. Однак медицина не стоїть на місці і здебільшого патологію можна успішно контролювати і навіть спрямувати у сприятливе русло.

Серед патологій, що часто зустрічаються, відзначені: анемія плода або майбутньої мами, позаматкова вагітність, токсикоз у будь-якому триместрі, патологічний розвиток або стан плаценти, гемолітичне захворювання плода. Акушерська практика дозволяє заздалегідь оцінити можливі ризики, враховуючи фактори, які здатні негативно вплинути на перебіг вагітності. До них належить вік батьків старше 30 років, наявність шкідливих звичок та патології в анамнезі.

Гормональний фон майбутніх мам «працює» таким чином, що вагітна перебільшує ймовірну небезпеку та засмучується з найменшого приводу, а серйозніший діагноз і зовсім здається для неї справжньою катастрофою.

Патології можуть виникати як на ранньому терміні (токсикоз, мимовільне переривання вагітності, гемолітична хвороба плода), так і на пізньому (маловоддя та багатоводдя, неправильне передлежання плода або передлежання плаценти).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, пологи без болю, вагітність та пологи, планування вагітності, патології


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сьогодні ми пропонуємо взяти на замітку ось цей список, який пояснять вам, чого чекати, якщо ви чекаєте на двійню.

Що на вас чекає, якщо ви чекаєте на двійню?

Вагітність та пологи | 01:30, 19.01.2022

Сьогодні ми пропонуємо взяти на замітку ось цей список, який пояснять вам, чого чекати, якщо ви чекаєте на двійню.

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість т

Лейкоцити та репродуктивна система жінки

Вагітність та пологи | 19:00, 18.01.2022

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість та вид лейкоцитів змінюються щодня протягом усього менструального циклу.

Якщо в кіно нам хочуть повідомити про те, що головна героїня завагітніла, нам обов'язково покажуть, як вона блює в туалеті. У житті вагітність далеко

Як чоловік може допомогти дружині пережити токсикоз?

Вагітність та пологи | 09:00, 18.01.2022

Якщо в кіно нам хочуть повідомити про те, що головна героїня завагітніла, нам обов'язково покажуть, як вона блює в туалеті. У житті вагітність далеко не завжди супроводжується токсикозом (що добре), проте, від нього ніхто не застрахований (що погано)

Ваш живіт опуститься, а ви станете ще частіше бігати в туалет - це перші сигнали про те, що пологи не за горами. Та це ще не все, такі симптоми можуть

Як зрозуміти, що час їхати в пологовий?

Пологи | 12:00, 17.01.2022

Ваш живіт опуститься, а ви станете ще частіше бігати в туалет - це перші сигнали про те, що пологи не за горами. Та це ще не все, такі симптоми можуть тривати до чотирьох тижнів. У матці будуть відчуватися скорочення, які не доставляють болю, може бу

Салат з авокадо і оливковою олією може допомогти жінкам, які намагаються завести дитину шляхом штучного (екстракорпорального) запліднення (ЕКЗ). До та

Авокадо допомагає жінкам... завагітніти

Плануємо дитину | 10:00, 17.01.2022

Салат з авокадо і оливковою олією може допомогти жінкам, які намагаються завести дитину шляхом штучного (екстракорпорального) запліднення (ЕКЗ). До такого висновку прийшли європейські вчені.

Якщо ви відчуваєте нудоту вранці, можете пити слабкий імбирний чай при приступах токсикозу. А коли вас

Врятуватись від токсикозу вагітним допоможе імбир

Я вагітна | 08:00, 17.01.2022

Якщо ви відчуваєте нудоту вранці, можете пити слабкий імбирний чай при приступах токсикозу. А коли вас "закачує" в транспорті, прииймайте половину чайної ложки імбиру в мінеральній воді за півгодини до або під час подорожі.

Розбираємося, що потрібно знати про фази менструального циклу, коли збираєшся зачати дитину.

В який день найлегше зачати дитину?

Зачаття | 07:00, 17.01.2022

Розбираємося, що потрібно знати про фази менструального циклу, коли збираєшся зачати дитину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: