З чого почати підготування до вагітності?

Adoption
Date
  • 182 Переглядів
Планування вагітності - процес відповідальний, але з чого почати?

5922_pidgotovka_do_vagitnos.jpg (26.17 Kb)


Природа передбачила багато природних моментів в вагітності і народженні дітей, але життя в сучасному світі вимагає, щоб вагітність все-таки була запланованою і ретельно підготовленою.

З чого почати цей відповідальний процес? Бігти до лікаря? Здавати аналізи? Збирати валізи в пологовий будинок або вибирати повзунки? Розповідаємо по порядку.

1. Спокій

Стрес і невроз часто стають головною перешкодою до вагітності. Чим більше вагітність стає "ідеєю фікс", тим важче стрес від невдачі - і це наростає сніжною грудкою.

Не варто намагатися зачати дитину відразу, як тільки ви зважилися її завести. Потерпіть трохи і пройдіть хоча б найосновніші обстеження у лікарів.

2. Похід до гінеколога

Відвідувати гінеколога протягом життя потрібно хоча б раз в 6-12 місяців. Якщо ви не робили це настільки регулярно раніше - саме час відвідати лікаря і перевірити жіноче здоров'я, здати основні аналізи, провести ретельний огляд.

3. Відвідування профільних лікарів

Вагітність загострює хронічні хвороби і додає нові. Тому під час планування варто підлікувати всі, що боліло раніше, а потім постаратися не допустити нових загострень. Якщо виразка шлунка "прихопить" під час вагітності - лікувати її не вийде, те ж саме з рядом інших захворювань.

4. Планування бюджету

Необхідно вирішити, де будете народжувати. Так-так, вже на етапі планування. Якщо ви вибираєте приватний пологовий будинок або державний, але він вимагає великих вкладень, то відкладати гроші варто вже зараз.

5. Позбавлення від шкідливих звичок

Вагітність - той період, коли всі шкідливі звички потрібно кинути різко і безповоротно, не відкладаючи до позитивного тесту, причому обом партнерам. А ще скласти своій раціон максимально з овочів і корисного білка і почати приймати фолієву кислоту для здоров'я майбутнього малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, планування вагітності, планування, здоров'я вагітної, вагітна, мама, тато, дитина, зачання, плануємо дитину, плануємо, походи, лікарі, звички, раціон, бюджет, гінеколог, спокій


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні ро

Вчені назвали, в яку пору року краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 08:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні розлади. Це пов’язано з одним з гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку.

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Обережно, вітрянка: майбутнім матерям на замітку

Вагітність та пологи | 21:00, 23.01.2022

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від прави

Гігієна під час вагітності та після пологів

Вагітність та пологи | 01:30, 23.01.2022

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від правил у звичайному житті. Хоч їх і досить багато, але вони не такі вже й складні для дотримання. Майбутн

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізі

Ацетон у сечі при вагітності

Вагітність та пологи | 21:00, 22.01.2022

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізів – визначення концентрації кетонових тіл у сечі.

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися

Набір ваги під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 21.01.2022

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися такого збільшення у вазі не варто, оскільки часто після пологів більшості жінок вдається швидко пове

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про т

Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році

Вибираємо Ім'я | 10:00, 20.01.2022

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про те, як найчастіше називали малюків 2021.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: