Від 20 і до 35-ти: чому важливо народити дитину у цьому віці

Adoption
Date
  • 2180 Переглядів
Що кадуть гінекологи?

0525_91.jpeg (53.22 Kb)

Гінекологи часто говорять про те, що малюка потрібно планувати скоро. І справді, після 35 років починається поступове згасання жіночої репродуктивної функції. Процес цей природний, і лікарі називають його зниженням оваріального резерву - це свідчить про те, що з віком виснажується запас яйцеклітин, закладених в організмі жінки ще в період внутрішньо-утробного розвитку.

У деяких жінок виснаження яєчників йде швидше, і яйцеклітини припиняють розвиватися і дозрівати раніше. В останньому випадку лікарі говорять про первинну недостатність яєчників. У віці до 20 років з нею стикається одна жінка з 10 000, а в віці від 35 до 40 вже одна з 1000. За такого сценарію зачати генетично рідну дитину дуже складно.

Виходячи з цих та інших спостережень оптимальний період для народження дитини - з 20 до 35 років. Якщо рішення прийнято після 35 років, до зачаття майбутнім батькам необхідно пройти ретельне обстеження, а під час вагітності дотримуватися всі рекомендації лікарів.

Жінок зараз все частіше вражає передчасне виснаження функції яєчників, або ранній клімакс, який зараз все частіше зустрічається у молодих жінок. За однією з версій, зниження фертильності (якщо не брати до уваги несприятливий екологічний фон і інші чинники, на які вплинути складно) пояснюється тим, що дітородна функція, як і будь-яка інша, вимагає постійного тренування. Наші бабусі і мами народжували по кілька дітей, і здатність до дітородіння у них зберігалася довше. Сучасні жінки довгі роки не використовують свій організм за прямим призначенням, і з часом репродуктивні здібності у них починають згасати за непотрібністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: