Партнерські пологи: "за" чи "проти"

Adoption
Date
  • 3585 Переглядів
09c3f701b9cb76c408bba9602c_kaljendar_bjerjemjennosti.jpg

Багато майбутніх батьків задаються питанням: чи бути батькові під час пологів разом з дружиною? На жаль, ніхто не може дати конкретної відповіді. Все залежить від психології кожного з батьків, від стосунків, які сформувались між парою та багатьма іншими факторами, про які ми і поговоримо сьогодні.
Ті жінки, які вважають, що чоловік повинен бути присутнім при пологах, аргументують це тим, що так чоловік, побачивши процес, перейметься більшою любов'ю до дитини і дружини. Оскільки, спостереження за муками своєї жінки змусить його турботливіше до неї ставиться, знаючи, через що вона пройшла. Так само багато жінок бажають відчути підтримку коханого в такий відповідальний момент. Воно й зрозуміло: невідомість перед цим процесом і незнання того, як все пройде, - завжди лякає, особливо це стосується перших пологів.

Багато жінок, навпаки, проти присутності чоловіка під час пологів, мотивують таке рішення тим, що нічим він не допоможе, а тільки буде заважати. Деякі представниці жіночої статі вважають, що чоловік може втратити свідомість, а це зайве навантаження на сприйняття жінки. Жінки переконані - разом з ними в такий відповідальний момент повинні бути лікарі і майбутня бабуся. Вона хоч може підказати і підтримати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо пологи почались в дорозі?

Як не дивно, більшість чоловіків хотіли б бути присутніми під час пологів зі своєю дружиною. Для них народження дитини теж здається дивом. Деякі чоловіки, крім душевних поривів, мають більш практичні аргументи: при сторонній людині лікарі будуть більш уважними, а якщо і допустять помилку, то чоловік зможе про це засвідчити. Також деякі чоловіки боятися, що на їх жінок можуть кричати під час пологів, таким чином, завдавати їм психологічних травм. Вони впевнені, якщо чоловік присутній на пологах, то лікарі будуть стриманішими і лояльнішими до породіллі.

Не будемо засуджувати тих чоловіків, які проти присутності під час пологів, у них теж є свої аргументи. Не всі чоловіки можуть спостерігати, як лікар, якщо він чоловічої статі, торкається інтимних зон дружини. Емоційні натури можуть і не стримався. Ну а деякі представники сильної статі елементарно бояться , що можуть втратити сексуальний потяг до дружини після побаченого. Воно й не дивно, багато жінок теж боятися подібного результату і не пускають обранців спостерігати за пологами.

Будь-яка жінка хотіла б відчувати сильне плече поруч у такий відповідальний момент, але за умови, що чоловік буде себе вести при цьому гідно, та й опісля - теж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, партнерські пологи, чоловік, жінка, дитина, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Тести для визначення вагітності дають змогу визначити наявність або відсутність зачаття з перших днів затримки місячних. Для точного підтвердження ваг

Якими бувають тести на вагітність і чим вони відрізняються?

Вагітність та пологи | 06:20, 08.12.2023

Тести для визначення вагітності дають змогу визначити наявність або відсутність зачаття з перших днів затримки місячних. Для точного підтвердження вагітності необхідно відвідати гінеколога.

Спина може боліти з різних причин, зокрема таких, які загрожують здоров'ю жінки та життю майбутньої дитини. Якщо з'явилися больові відчуття, потрібно

Біль у попереку при вагітності на ранніх термінах

Я вагітна | 02:00, 08.12.2023

Спина може боліти з різних причин, зокрема таких, які загрожують здоров'ю жінки та життю майбутньої дитини. Якщо з'явилися больові відчуття, потрібно терміново звернутися до лікаря.

Під час вагітності потреба в корисних речовинах збільшується, оскільки їх потребує плід та організм жінки, у якому відбуваються фізіологічні зміни (го

Вітаміни для вагітних: коли і як їх приймати?

Я вагітна | 00:30, 08.12.2023

Під час вагітності потреба в корисних речовинах збільшується, оскільки їх потребує плід та організм жінки, у якому відбуваються фізіологічні зміни (гормональна перебудова, прискорення обмінних процесів).

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Де народжувати: Відгуки про Київський міський пологовий будинок №6

Вагітність та пологи | 17:00, 07.12.2023

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Жінка зберігає здатність завагітніти до часу менопаузи, та й під час неї гормональна терапія дає шанс стати мамою. Однак у кожної жінки свій запас яйц

Гінеколог назвав вік, до якого краще завагітніти

Плануємо дитину | 00:30, 07.12.2023

Жінка зберігає здатність завагітніти до часу менопаузи, та й під час неї гормональна терапія дає шанс стати мамою. Однак у кожної жінки свій запас яйцеклітин, який дається їй від народження, і з часом їх якість знижується. Все про яйцеклітини, і реко

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

Де народжувати: Відгуки про Київський міський пологовий будинок №5

Вагітність та пологи | 17:00, 06.12.2023

Продовжуємо знайомити вас з пологовими будинками міста Києва.

УЗД на першому тижні вагітності не проводиться, оскільки плодове яйце ще не візуалізується. Визначити вагітність на УЗД можна, починаючи з четвертого-

На якому тижні УЗД показує вагітність?

Я вагітна | 07:30, 06.12.2023

УЗД на першому тижні вагітності не проводиться, оскільки плодове яйце ще не візуалізується. Визначити вагітність на УЗД можна, починаючи з четвертого-п'ятого тижня, коли з'являється плодовий мішок у порожнині матки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: