Партнерські пологи: "за" чи "проти"

Adoption
Date
  • 2933 Переглядів
09c3f701b9cb76c408bba9602c_kaljendar_bjerjemjennosti.jpg

Багато майбутніх батьків задаються питанням: чи бути батькові під час пологів разом з дружиною? На жаль, ніхто не може дати конкретної відповіді. Все залежить від психології кожного з батьків, від стосунків, які сформувались між парою та багатьма іншими факторами, про які ми і поговоримо сьогодні.Ті жінки, які вважають, що чоловік повинен бути присутнім при пологах, аргументують це тим, що так чоловік, побачивши процес, перейметься більшою любов'ю до дитини і дружини. Оскільки, спостереження за муками своєї жінки змусить його турботливіше до неї ставиться, знаючи, через що вона пройшла. Так само багато жінок бажають відчути підтримку коханого в такий відповідальний момент. Воно й зрозуміло: невідомість перед цим процесом і незнання того, як все пройде, - завжди лякає, особливо це стосується перших пологів.

Багато жінок, навпаки, проти присутності чоловіка під час пологів, мотивують таке рішення тим, що нічим він не допоможе, а тільки буде заважати. Деякі представниці жіночої статі вважають, що чоловік може втратити свідомість, а це зайве навантаження на сприйняття жінки. Жінки переконані - разом з ними в такий відповідальний момент повинні бути лікарі і майбутня бабуся. Вона хоч може підказати і підтримати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо пологи почались в дорозі?

Як не дивно, більшість чоловіків хотіли б бути присутніми під час пологів зі своєю дружиною. Для них народження дитини теж здається дивом. Деякі чоловіки, крім душевних поривів, мають більш практичні аргументи: при сторонній людині лікарі будуть більш уважними, а якщо і допустять помилку, то чоловік зможе про це засвідчити. Також деякі чоловіки боятися, що на їх жінок можуть кричати під час пологів, таким чином, завдавати їм психологічних травм. Вони впевнені, якщо чоловік присутній на пологах, то лікарі будуть стриманішими і лояльнішими до породіллі.

Не будемо засуджувати тих чоловіків, які проти присутності під час пологів, у них теж є свої аргументи. Не всі чоловіки можуть спостерігати, як лікар, якщо він чоловічої статі, торкається інтимних зон дружини. Емоційні натури можуть і не стримався. Ну а деякі представники сильної статі елементарно бояться , що можуть втратити сексуальний потяг до дружини після побаченого. Воно й не дивно, багато жінок теж боятися подібного результату і не пускають обранців спостерігати за пологами.

Будь-яка жінка хотіла б відчувати сильне плече поруч у такий відповідальний момент, але за умови, що чоловік буде себе вести при цьому гідно, та й опісля - теж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, партнерські пологи, чоловік, жінка, дитина, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Під час вагітності у жінок досить часто виникають проблеми, пов'язані з сечостатевою системою, у такій ситуації лікарі зазвичай призначають Канефрон.

Канефрон при вагітності: протипоказання, про які важливо знати

Вагітність та пологи | 00:30, 04.12.2021

Під час вагітності у жінок досить часто виникають проблеми, пов'язані з сечостатевою системою, у такій ситуації лікарі зазвичай призначають Канефрон. Чи можна його приймати вагітним жінкам, не побоюючись здоров'я малюка?

22 тиждень вагітності – відносно спокійний та комфортний час для майбутньої мами. Крихітка в животі активно ворушиться, реагує на ваші постукування і

Як розвивається дитина на 22 тижні вагітності

Дитина | 00:30, 03.12.2021

22 тиждень вагітності – відносно спокійний та комфортний час для майбутньої мами. Крихітка в животі активно ворушиться, реагує на ваші постукування і голос. Що ще відбувається на цьому терміні?

Низький тиск при вагітності - часта проблема, з якою стикається кожна четверта жінка під час виношування немовляти.

Низький тиск при вагітності: причини, симптоми, лікування

Вагітність та пологи | 02:30, 02.12.2021

Низький тиск при вагітності - часта проблема, з якою стикається кожна четверта жінка під час виношування немовляти.

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Жінка завжди хоче виглядати красивою та доглянутою. Особливо гостро постає питання про красу, коли дівчина перебуває при надії. Багато хто задається п

Як безепечно фарбувати волосся під час вагітності?

Вагітність та пологи | 17:00, 01.12.2021

Жінка завжди хоче виглядати красивою та доглянутою. Особливо гостро постає питання про красу, коли дівчина перебуває при надії. Багато хто задається питанням, чи можна фарбувати волосся під час вагітності.

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це скл

Пробіотик для вагітних і годуючих жінок - як правильно підібрати препарат?

Вагітність та пологи | 16:48, 01.12.2021

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це складний період, що регулярно вимагає контролю стану матері і плоду, корекції порушень, які можуть спос

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Як зберегти гарні та пружні груди під час вагітності?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.12.2021

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: