Норми пульсу під час вагітності

Adoption
Date
  • 361 Переглядів
У період виношування малюка серце працює більш інтенсивно, особливо в першому триместрі, а тому і частота пульсу дещо вища.
5666_puls.jpg (29. Kb)


На початку вагітності пульс практично такий же, як і до її настання, але до кінця першого триместру вже трохи частішає - (70-90 ударів у хв).

Другий триместр ознаменується вже більш помітним збільшенням частоти пульсу, оскільки малюк росте, збільшується об'єм крові у мами і необхідність забезпечувати киснем не тільки свої органи, але організм дитини, що росте - (80-100 ударів у хв).

У третьому триместрі частота пульсу так само вища норми, може коливатися навіть при зміні положення тіла майбутньої мами - найчастіше серце б'ється якщо вагітна жінка лежить на спині. При цьому в кінці третього триместру пульс трохи сповільнюється - це може бути одним з непрямих ознак пологів, що наближаються - (80-110 ударів у хв).

Важливо пам'ятати, що ставити собі діагноз самостійно, а тим більше, приймати будь-які препарати під час вагітності неприпустимо. Якщо вас турбує дуже частий або, навпаки, уповільнений пульс, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Джерело: https://www.moirebenok.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, вагітна, пульс, здоров'я вагітної


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Чому потрібно займатися інтимною гімнастикою

Вагітність та пологи | 11:00, 24.01.2020

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: