Вагітність після клімаксу - міф чи правда?

Adoption
Date
  • 5446 Переглядів
Першим проявом клімаксу для жінки є відсутність або нерегулярні місячні. Середньостатистичним віком настання менопаузи лікарі вважають 52 роки. Але клімакс може початися і раніше, і пізніше цього терміну, гормональна перебудова повністю завершиться через 10 років. До згасання дітородної функції пройде мінімум 1-2 роки після припинення менструації, а тому ймовірність вагітності в цей період зберігається.

7665_1_na-beremennost.jpg (19.92 Kb)


Велика кількість абортів в цьому віці пов'язана з тим, що зріла дама втрачає пильність, вважаючи, що оберігатися не потрібно. Часто це говорить про необізнаність в цьому питанні, оскільки проблему контрацепції повинен вирішувати гінеколог, а жінка зазвичай йде до нього тільки в крайньому випадку, під час важкого перебігу менопаузи.

Процес виношування і турботи про малюка можуть позитивно вплинути на перебіг клімаксу. Все це пов'язано з психологією жінки, коли сам факт втрати дітородної функції сприймається як катастрофа. Вважається, що пізніми пологами можна продовжити молодість, але це не зовсім так. Сам факт вагітності та пологів не може відстрочити настання клімаксу, оскільки це закладено генетично.

Насправді, лікарі не можуть гарантувати народження здорового малюка у жінки після 40 років. Статистика доволі сумна: синдром Дауна зустрічається у кожного десятого немовляти, народженого у жінок старшого віку.

Нещодавно вчені зробили справді революційне відкриття. Знайдено спосіб відновлення роботи яєчників, що дає можливість настання вагітності і після менопаузи. Дослідження на лабораторних мишах дозволили вченим з Каїру виростити в лабораторних умовах стовбурові клітини, відомі як мезенхімальні. Імплантація цих клітин в організм самок мишей, що пройшли хімічну обробку для згасання функцій яєчників, відновила роботу дітородних органів і нормалізувала гормональний рівень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: клімакс, менструація, вагітність, менопауза


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: