5 міфів про сексуальне здоров'я чоловіків

Adoption
Date
  • 145 Переглядів
Власні проблеми сексуального здоров’я, як правило, чоловіки замовчують. Стереотипи суспільства, хибні уявлення про сексуальну функцію не додають впевненості. Спробуємо розвінчати найпопулярніші міфи. Лікар-уролог, професор Валерій Зайцев розвінчує поширені міфи.

8107_4.jpg (25.9 Kb)

Міф 1. Збоїв ерекції не має бути
Неправда. Чоловіки не менше, ніж жінки, відчувають коливання сексуального потягу та готовності. Стреси, перевтома, різні захворювання призводять до того, що іноді "не встає". Буває. У більшості чоловіків такі епізоди траплялися. Якщо це поодинокі випадки, то це не проблема. Спробуйте зрозуміти причину і уникати таких ситуацій.

Міф 2. Якщо немає ранкової ерекції – це проблема
Неправда. У молодому віці, до 30 років, вона виникає достатньо часто, але не завжди. Із віком її частота зменшується, проте до еректильної дисфункції вона стосунку не має. Її присутність насамперед залежить від фази сну при пробудженні та, як не дивно, від наповненості сечового міхура.

Міф 3. Еректильна дисфункція неприємна, але не небезпечна
Неправда. Сама по собі вона не є небезпечною, але вона може бути тривожним сигналом про початкові стадії деяких небезпечних для життя станів – гіпертонія, хвороби серця, діабет 2 типу тощо. Доведено, що судини пеніса дуже тонкі (тонші, ніж у серці) і часто перші реагують на загальні зміни судин у чоловіка. Тому у чоловіка на ранніх стадіях серцевих захворювань може розвинутися еректильна дисфункція задовго до того, як він відчує серцеві симптоми. Якщо у вас розвивається еректильна дисфункція, варто обстежитися у лікаря.

Міф 4. Еректильна дисфункція означає, що вас не приваблює ваш партнер
Частіше це неправда. Безумовно, привабливість партнера та загалом стосунки у парі є важливим елементом нормальної сексуальної функції чоловіків. До речі, і жінок. Але, як ми вже зауважували, існує багато можливих причин еректильної дисфункції. І привабливість партнера – десь у другому десятку цих причин.

Міф 5. Еректильна дисфункція може виникнути через мастурбацію
Неправда. Перш за все, мастурбація не є відхиленням, а однією з форм сексуальної активності. Проте багато чоловіків потрапляють у пастку Інтернету і помилково пов’язують свою погану ерекцію з мастурбацією у підлітковому віці. Якщо немає патологічної залежності від маструбації, то жодного зв’язку між цим немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мастурбація, еректильна дисфункція


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Компанія Forza Supplements провела дослідження та визначила, що найкращий час для сексу наступає о 7:30 ранку.

Науковці назвали найкращу годину для сексу

Секс | 06:20, 21.11.2023

Компанія Forza Supplements провела дослідження та визначила, що найкращий час для сексу наступає о 7:30 ранку.

Віддалена робота — це зручно і багато в чому полегшує життя, наприклад, у тому, що не потрібно щодня витрачати кілька годин на дорогу. Однак робота з

Мамам на замітку: Чому віддалена робота небезпечна для здоров'я?

Здоров'я | 00:30, 19.11.2023

Віддалена робота — це зручно і багато в чому полегшує життя, наприклад, у тому, що не потрібно щодня витрачати кілька годин на дорогу. Однак робота з дому сильно впливає на психічне здоров'я і зовсім не позитивно.

Ваша дитина не пам'ятатиме, скільки в неї було іграшок або одягу в дитинстві, зате вона буде згадувати, як ви разом гралися.

Чому важливо бавитися з дитиною?

Дитина | 08:20, 18.11.2023

Ваша дитина не пам'ятатиме, скільки в неї було іграшок або одягу в дитинстві, зате вона буде згадувати, як ви разом гралися.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: