Чому після 40 у чоловіків з'являється жир на животі?

Adoption
Date
  • 1412 Переглядів
Жир на животі – це загальний термін, який використовується для опису жиру, який утворюється під шкірою живота та в просторах навколо органів черевної порожнини. Якщо навколо ваших органів накопичується достатня кількість жиру, у вас можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Чоловіки, як правило, набирають жир на животі після 40 років через зміни в їх метаболізмі.

8739_11626.jpg (22.08 Kb)


Вікові зміни
Коли чоловіки досягають 30 років, вони починають втрачати м’язову тканину або м’язову масу. М’язи спалюють відносно великий відсоток калорій, які ви приймаєте, і коли ви втрачаєте м’язи, ваше тіло поступово втрачає здатність ефективно підтримувати ефективне спалювання калорій. Швидкість втрати м’язів прискорюється з віком, і якщо ви не станете більш фізично активними або не зменшите кількість споживаних калорій, пов’язане з цим уповільнення вашого метаболізму може призвести до накопичення все більшої кількості жиру в організмі. У багатьох випадках цей жир з’являється на животі.

Додаткові сприяючі фактори
Деякі чоловіки також мають генетичну схильність до ожиріння та накопичення жиру на животі. Однак у більшості випадків роль генетики відносно невелика в порівнянні з недостатньою фізичною активністю та іншим способом життя. Серед цих варіантів – регулярне вживання алкоголю, яке може призвести до розвитку класичного «пивного живота». Однак пиво — не єдина форма алкоголю, яка може сприяти утворенню жиру на животі. Насправді, за потенційним винятком вина, значне споживання будь-якої форми алкоголю може збільшити вашу схильність до утворення жиру в області живота.

Зворотне накопичення жиру
Уникайте або зменшуйте накопичення жиру на животі, вносячи відповідні зміни у свій режим фізичних вправ і вибір їжі. Приділяйте принаймні 150 хвилин на тиждень аеробних вправ середньої та високої інтенсивності, таких як швидка ходьба, високоінтенсивні інтервальні тренування та біг підтюпцем і ходьба. Крім того, компенсуйте вікову втрату м’язової маси, беручи участь два-три рази на тиждень у заходах для нарощування м’язової маси, таких як гімнастика або важка атлетика. Ви можете зменшити споживання калорій, вибравши продукти, які містять менше калорій, або зменшивши розміри порцій продуктів, які ви вже їсте. Зверніться до свого лікаря, щоб отримати додаткову інформацію про вікове збільшення жиру на животі та інші фактори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, животі, калорій, накопичення, алкоголю, відносно, кількість, чоловіки, тиждень, споживання, жир, жир на животі, після 40, тато, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й

Як батькам підготуватися до школи: дитина йде в перший клас

Сімейні справи | 09:30, 18.04.2024

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й мамі з татом дається важко.

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, я

Як батькам пережити кризові періоди у дитини?

Сімейні справи | 07:40, 18.04.2024

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, як виглядає на перший погляд. Особливо для батьків.

Як він взагалі в роті поміщається?

Україна має рекорд. Найширший язик в Україні

Тато | 23:00, 17.04.2024

Як він взагалі в роті поміщається?

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька д

Дитина спить і ви спіть з нею: Чому спати вдень – корисно для здоров'я?

Здоров'я | 14:50, 17.04.2024

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька дитина, як тільки вона засинає, - лягайте спати поруч з нею. Усі справи зачекають.

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Вчені виявили, що стрес і самотність вкорочують життя

Психологія | 12:10, 17.04.2024

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження?

Здоров'я | 07:40, 17.04.2024

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Те, що ми їмо, впливає на наше самопочуття. І на бажання. І ... на можливості. Тож наступна інформація буде для чоловіків. І їхніх турботливих дружин,

Чоловікам на замітку: Продукти для потенції

Харчування | 06:20, 16.04.2024

Те, що ми їмо, впливає на наше самопочуття. І на бажання. І ... на можливості. Тож наступна інформація буде для чоловіків. І їхніх турботливих дружин, щоб знати, що саме готувати коханому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: