Чи безпечно займатися спортом після щеплення від грипу?

Adoption
Date
  • 303 Переглядів
Щорічне щеплення від грипу важливо не лише для вашого здоров’я, а й для здоров’я людей, які вас оточують.

Чи означає це, що вам доведеться пропустити тренування на кілька днів після того, як ваше тіло пристосується? Насправді все навпаки: фізичні вправи до і після щеплення можуть підвищити ефективність вакцини.

6246_medium-825x510.jpg (23.75 Kb)

«Тренуватися не тільки абсолютно безпечно, але й рекомендоване», — каже Джошуа Скотт, доктор медичних наук, лікар первинної ланки спортивної медицини в Інституті Кедарс-Сінай Керлана-Джоба в Лос-Анджелесі. «Саме щеплення ефективне лише на 70 відсотків, але ви можете збільшити цю кількість, потренувавшись одразу після вакцинації».

Як фізичні вправи можуть допомогти підвищити ефективність щеплення від грипу
Одне з найвідоміших досліджень про вакцини проти грипу та фізичні вправи в листопаді 2004 року, опубліковане в журналі "Vaccine", де дослідники вивчали дорослих старше 65 років, групу, яка зазвичай має знижену реакцію на вакцини проти грипу. Вони виявили, що ті, хто постійно займався спортом, демонстрували набагато вищий рівень антитіл після щеплення від грипу, ніж ті, хто мав нижчий рівень активності.

Але вам не обов’язково постійно займатися спортом, щоб побачити подібні переваги.

У дослідженні від лютого 2007 року, опублікованому в "Brain, Behavior and Immunity", учасники піднімали тяжкості протягом 20 хвилин приблизно за шість годин до отримання щеплення від грипу та порівнювалися з контрольною групою, яка отримала щеплення в той же час, але не займалася спортом. Дослідники перевірили учасників через місяць і виявили, що в групі вагових груп рівень антитіл був вищим.

Що стосується фізичних вправ після щеплення від грипу, то така стратегія також може підвищити рівень антитіл, каже доктор Скотт, а також стати потужним тоніком для імунітету завдяки ряду переваг — кращому сну, меншому стресу, більшій ефективності лейкоцитів. кровообіг, менше бактерій у легенях та інші ефекти — усе це може зробити вас машиною для боротьби із застудою та грипом протягом зимових місяців.

«Ваше тіло любить фізичні вправи, тому що вони зміцнюють імунну систему та допомагають вам функціонувати краще майже в усіх відношеннях», — каже лікар. Крім того, дослідження показують, що навіть не потрібно багато активності, щоб побачити цей ефект.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, щеплення, рівень, вправи, фізичні, спортом, антитіл, дослідження, підвищити, вакцини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, я

Побічні реакції після щеплення не впливають на розвиток дитини

Щеплення | 08:00, 05.01.2023

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, які ніколи його не мали.

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі ви

Вакцинація від COVID-19 захищає людей від раку крові

Щеплення | 08:30, 01.01.2023

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі види лікування раку призводять до того, що у цих пацієнтів після вакцинації проти COVID-19 утворюється

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Коли немовлята повинні отримати вакцину проти гепатиту B?

Щеплення | 14:00, 05.12.2022

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Щеплення від грипу знижує ризик інсульту

Щеплення | 19:00, 04.12.2022

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Повторні інфікування COVID-19 підвищують ризик відмови органів

Хвороби | 19:00, 02.12.2022

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Чи варто відкладати щеплення дитини?

Щеплення | 23:00, 01.12.2022

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-с

Щеплення від грипу можуть захистити пацієнтів із серцевою недостатністю від ранньої смерті

Щеплення | 14:00, 26.11.2022

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-судинні ускладнення у людей із серцевою недостатністю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: