Чи безпечно займатися спортом після щеплення від грипу?

Adoption
Date
  • 582 Переглядів
Щорічне щеплення від грипу важливо не лише для вашого здоров’я, а й для здоров’я людей, які вас оточують.

Чи означає це, що вам доведеться пропустити тренування на кілька днів після того, як ваше тіло пристосується? Насправді все навпаки: фізичні вправи до і після щеплення можуть підвищити ефективність вакцини.

6246_medium-825x510.jpg (23.75 Kb)

«Тренуватися не тільки абсолютно безпечно, але й рекомендоване», — каже Джошуа Скотт, доктор медичних наук, лікар первинної ланки спортивної медицини в Інституті Кедарс-Сінай Керлана-Джоба в Лос-Анджелесі. «Саме щеплення ефективне лише на 70 відсотків, але ви можете збільшити цю кількість, потренувавшись одразу після вакцинації».

Як фізичні вправи можуть допомогти підвищити ефективність щеплення від грипу
Одне з найвідоміших досліджень про вакцини проти грипу та фізичні вправи в листопаді 2004 року, опубліковане в журналі "Vaccine", де дослідники вивчали дорослих старше 65 років, групу, яка зазвичай має знижену реакцію на вакцини проти грипу. Вони виявили, що ті, хто постійно займався спортом, демонстрували набагато вищий рівень антитіл після щеплення від грипу, ніж ті, хто мав нижчий рівень активності.

Але вам не обов’язково постійно займатися спортом, щоб побачити подібні переваги.

У дослідженні від лютого 2007 року, опублікованому в "Brain, Behavior and Immunity", учасники піднімали тяжкості протягом 20 хвилин приблизно за шість годин до отримання щеплення від грипу та порівнювалися з контрольною групою, яка отримала щеплення в той же час, але не займалася спортом. Дослідники перевірили учасників через місяць і виявили, що в групі вагових груп рівень антитіл був вищим.

Що стосується фізичних вправ після щеплення від грипу, то така стратегія також може підвищити рівень антитіл, каже доктор Скотт, а також стати потужним тоніком для імунітету завдяки ряду переваг — кращому сну, меншому стресу, більшій ефективності лейкоцитів. кровообіг, менше бактерій у легенях та інші ефекти — усе це може зробити вас машиною для боротьби із застудою та грипом протягом зимових місяців.

«Ваше тіло любить фізичні вправи, тому що вони зміцнюють імунну систему та допомагають вам функціонувати краще майже в усіх відношеннях», — каже лікар. Крім того, дослідження показують, що навіть не потрібно багато активності, щоб побачити цей ефект.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, щеплення, рівень, вправи, фізичні, спортом, антитіл, дослідження, підвищити, вакцини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли дітям роблять щеплення АКДП?

Дитина | 08:30, 19.03.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: