Які ризики затримки вакцинації, поки дитина трохи не підросте?

Adoption
Date
  • 757 Переглядів
Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим МОЗ.

9790_vakcinaciya-detey-01.jpg (26.1 Kb)

Діти до 2 років піддаються більшому ризику зараження деякими захворюваннями, ніж діти старшого віку, і більш схильні до серйозних ускладнень, якщо вони інфіковані. Наприклад:

Коклюш (кашлюк) — це хвороба, якій можна запобігти за допомогою вакцини, але з часом дія вакцини зникає, тому раніше вакциновані підлітки та дорослі можуть передати хворобу вашій дитині. Зволікання з цим щепленням може поставити вашу дитину під серйозний ризик, оскільки коклюш може бути важким і іноді навіть смертельним у немовлят. Ось чому педіатри рекомендують вашій дитині зробити першу дозу щеплення у віці 2 місяців.

Менінгіт може спричинити глухоту, інтелектуальну недостатність і навіть смерть. І вакцина проти менінгіту, і вакцина проти пневмокока є частиною серії щеплень для немовлят, які можуть захистити вашу дитину від цієї небезпечної хвороби.

Вакцина КПК захищає від кору, паротиту та краснухи (німецького кору). Кір, який нещодавно спалахнув у деяких громадах, може спричинити пневмонію чи енцефаліт (набряк мозку) і навіть бути летальним.

Незважаючи на те, що ви можете прочитати в інтернеті, вакцини не викликають аутизму чи затримки розвитку. Численні дослідження, проведені протягом багатьох років, показали, що вакцини є безпечними та не спричиняють довгострокових проблем зі здоров’ям чи розвитком.

Деякі батьки хвилюються, що кількість вакцин може бути занадто великою для імунної системи дитини. Будьте впевнені, молоді організми дітей більш ніж здатні впоратися з великою кількістю різних антигенів (частинок вакцини або хвороби, на які реагує імунна система організму) одночасно. Фактично, ваша дитина може і справляється з природним впливом сотень антигенів щодня!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вакцини, затримки, навіть, антигенів, вакцина, ризики, немовлят, великою, дитину, графік вакцинації, моз, графік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, я

Побічні реакції після щеплення не впливають на розвиток дитини

Щеплення | 08:00, 05.01.2023

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, які ніколи його не мали.

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі ви

Вакцинація від COVID-19 захищає людей від раку крові

Щеплення | 08:30, 01.01.2023

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі види лікування раку призводять до того, що у цих пацієнтів після вакцинації проти COVID-19 утворюється

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Коли немовлята повинні отримати вакцину проти гепатиту B?

Щеплення | 14:00, 05.12.2022

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Щеплення від грипу знижує ризик інсульту

Щеплення | 19:00, 04.12.2022

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Повторні інфікування COVID-19 підвищують ризик відмови органів

Хвороби | 19:00, 02.12.2022

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Чи варто відкладати щеплення дитини?

Щеплення | 23:00, 01.12.2022

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-с

Щеплення від грипу можуть захистити пацієнтів із серцевою недостатністю від ранньої смерті

Щеплення | 14:00, 26.11.2022

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-судинні ускладнення у людей із серцевою недостатністю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: