4 причини, чому стосунки на відстані не працюють

Adoption
Date
  • 197 Переглядів
Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витримують лише дуже міцні відносини.

6223_7.jpg (25.24 Kb)

Дофамінова пауза

Насолода, як луна далеких гір, приходить і йде. Зустрічі віч-на-віч наповнюють нас дофаміном, на відміну від цифрового спілкування, яке швидко стає звичним. Початкове бажання бачитися змінюється буденністю, і погляд мимоволі ковзає до нових горизонтів. Так мозок шукає шлях до радості без страждань від очікування.

Нитка зв'язку

Зв'язок на відстані подібний до нитки, тонкої і ненадійної. Відсутність можливості ділити повсякденність послаблює емоційні узи. Поступово інтерес до інших аспектів життя зростає, зменшуючи значення далекого партнера до тіні у пам'яті.

Природа людини не терпить порожнечі

Сучасність дала свободу бажанням, але з нею прийшло й усвідомлення власної непостійності. Як дикий звір, що шукає їжу та укриття, людина підкоряється інстинктам. Розлука рідко стає винятком із правил, адже природа не терпить порожнечі.

Відсутність фізичної близькості

Фізична присутність — основа, де будуються багато відносин. Без можливості торкнутися, обійняти, почуття поступово згасають. Природа прагне продовження, і коли відстань заважає цьому, інстинкти підштовхують шукати близькість ближче.

Відносини на відстані вимагають неймовірних зусиль та жертв. Деякі пари долають ці перешкоди, але для багатьох вони стають непереборними. Важливо пам'ятати, що збереження почуттів на відстані це швидше виняток, ніж правило. Зустріч віч-на-віч несе в собі непідробну близькість і теплоту, які важко замінити цифровим спілкуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки на відстані


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: