Батькам корисно дивитися телевізор з дітьми - психологи

Adoption
Date
  • 286 Переглядів
В часи штучного інтелекту залишилося не так багато людей, які досі дивляться телевізор. Виявляється, це корисне заняття. Особливо якщо поряд діти.

1172_4.jpg (38.47 Kb)


Дослідження вчених з Університету Портсмута показало, що якщо діти дивляться телевізор разом із батьками, це приносить користь їхньому когнітивному розвитку. Йдеться про найменших малюків віком до двох років.

Британські дослідники разом із французькими колегами вивчали вплив так званого пасивного використання екрану на розвиток інтелекту маленької дитини. Вони встановили, що незалежно від форми екрана (будь то телевізор або смартфон із планшетом), його перегляд корисний, але тільки залежно від умов. Спочатку вченими було проаналізовано 478 досліджень, які опублікували за останні 20 років.

Висновки цих досліджень однозначно показують, що перегляд телевізора в ранньому віці шкідливий для розвитку мови та виконавчих функцій малюків, а також для їх ігор. Але з’ясувалося, що коли зміст того, що дивиться дитина, близька їй за віком, перегляд матиме позитивний ефект. Особливо, якщо він призначений для заохочення взаємодії.

Причому час біля екрану телевізора особливо цінний для дитини, якщо поруч із ним перебуває дорослий, наприклад, тато чи мама. У цьому випадку малюки не просто пасивно дивляться, але ставлять запитання та спілкуються. Цей контекст відіграє важливу роль у визначенні сили та характеру впливу телебачення на когнітивний розвиток дітей. Спільні перегляди також сприяють розвитку мови дитини та дають дітям зразок для наслідування при формуванні поведінки під час перегляду телепередач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, дивитися телевізор


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: