Помилки, які жінки допускають під час найщасливішого періоду в їхньому житті

Adoption
Date
  • 895 Переглядів
Вагітність – один із найважчих та найщасливіших моментів у житті кожної жінки, але в цей особливий період організм зазнає значних змін, саме тому львівський гінеколог-акушер Поліщук Ольга поділилася помилками, які майбутні матері найчастіше допускають під час вагітності, та дала стосовно цього декілька порад.

1937_1709766479765202.jpg (79.97 Kb)


Найбільшою проблемою з якою стикаються жінки під час вагітності – це посилена тривожність. Вони іноді не розуміють чому вони так чи інакше реагують на певні ситуації, а їхня друга половинка може взагалі не впізнавати свою дружину. «Це легко пояснити - природні, фізіологічні, соматичні зміни, які виникають у жінок, у зв'язку з вагітністю, створюють фон, на якому легко розвиваються нервово-психічні розлади та значні коливання настрою, схильність до занепокоєння, тривожність, надчутливість до стресових ситуацій», - пояснює Ольга. Пояснити цей стан досить легко, але залишатися в ньому не варто, тому що це впливає не лише на перебіг вагітності та пологів, а й формує материнську поведінку. Тому дуже важливо молодим мамам обмежити вплив стресу.

Існує міф, що сидяча робота є найбезпечнішою, але це зовсім не так, адже довге сидяче положення, може призвести до застою крові в органах малого таза та нижніх кінцівок, що загрожує варикозним розширенням вен. Також вагітним важливо уникати важких фізичних навантажень. Якщо у вас робота з хімічними препаратами, в умовах перехолодження, діяльність в нічний час або ж фізично важка робота, яка змушує довго перебувати на ногах або працювати в незручних позах, тоді під час вагітності вам краще її прибрати із свого життя.

Жінки часто полюбляють самі собі ставити діагнози, звертатися до подруг та матусь на форумах за допомогою, але цього в будь якому випадку робити не варто. Краще за все завжди звертатися до свого лікаря, якщо щось турбує, адже ви несете відповідальність не лише за своє життя, а й за життя вашого малюка.

Ще один міф, що під час вагітності жінка має їсти за двох, але це дуже груба помилка, тому що жінка повинна притримуватися здорового харчування, а саме додавати до свого раціону свіжі овочі, фрукти та знаходити альтернативу солодощам, а в цьому вам може допомогти ваш лікар. До того ж жінки переважно бояться вживати багато рідини, а це є ще однією грубою помилкою. В організмі й так виникає дефіцит рідини, через те, що вона виходить із кров'яного русла, у периферичні тканини, тому важливо підтримувати питний режим.

Часто від жінок можна почути, що вони відмовляються від статевого життя під час вагітності, але це є суттєвою помилкою, адже якщо у вас вагітність перебігає фізіологічно і немає ускладнень, то займатися сексом під час вагітності абсолютно безпечно. Ваше статеве життя ніяк не шкодить дитині.
Один із найбільших страхів майбутніх матерів є боязнь пологів, але вам варто змиритися із цією думкою ще на початку вагітності. Потрібно усвідомити з перших днів, що пологи неминучі, це фізіологічний процес і біль в пологах - ваш союзник, але боятися того точно не варто.

Прислуховуючись до цих на перший погляд банальних порад важливо, для того щоб від періоду вагітності ви отримували лише задоволення та не завдавали жодної шкоди вашій дитині.

Заворотна КатеринаЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Вагітність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: