15 причин читати книжки разом з дорослими дітьми

Adoption
Date
  • 330 Переглядів
Читання вголос дітям може здатися заняттям, призначеним лише для маленьких дітей, але переваги цієї практики виходять далеко за межі дитинства. Насправді, читання вголос дорослим дітям може бути значущим і приємним досвідом, який може зблизити сім’ї.

7405_4.jpg (34.6 Kb)


Словниковий запас
Читання вголос дорослим може допомогти покращити їхній словниковий запас і навички розуміння, а також загальну грамотність.

Зміцнює стосунки
Спільне дозвілля за читанням вголос створює спільний досвід, який може зміцнити стосунки та сприяти відчуттю близькості між членами сім’ї.

Заохочує до розслаблення
Читання вголос допомагає розслабитися та знімає стрес як для читача, так і для слухача.

Сприяє співпереживанню та розумінню
Таке дозвілля сприяє розвитку співчуття та розуміння, оскільки це дозволяє людям побачити різні точки зору та емоції через історії, які вони чують.

Покращує розумову стимуляцію
Читання вголос може стимулювати розум і підтримувати його активним, допомагаючи запобігти втраті пам’яті та погіршенню когнітивних функцій.

Підвищує культурну обізнаність
Читання книг з різних культур і походження може допомогти підвищити культурну обізнаність, а також розширити кругозір та розуміння світу.

Розвиває навички аудіювання
Коли ми слухаємо, як хтось читає вголос, це допомагає нам розвинути навички критичного аудіювання, такі як уважність і розуміння сказаного.

Виховує любов до читання
Така традиція прищеплює любов до читання, яка залишиться на все життя, заохочуючи дітей продовжувати читати та вчитися самостійно.

Покращує навички публічних виступів
Читання вголос іншим може допомогти покращити навички публічних виступів, оскільки для цього потрібно чітко та впевнено формулювати слова.

Надає можливість для спільних роздумів
Спільне читання книжок дозволяє разом обмірковувати історії і ділитися своїми думками з іншими, що призводить до змістовних дискусій і глибшого розуміння.

Заохочує навчання
Читання книг на різні теми може сприяти навчанню протягом усього життя та особистісному зростанню, зберігаючи розум гострим і допитливим.

Допомагає зберегти мову та культуру
Читання книг рідною мовою допомагає зберегти мову та культурні традиції, забезпечуючи їх передачу з покоління в покоління.

Покращує емоційний інтелект
Читання книг, які розглядають емоційні теми, може допомогти підвищити емоційний інтелект, оскільки це дозволяє людям розуміти та обробляти емоції в безпечному та сприятливому середовищі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: читати книжки, з дорослими дітьми


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: