Як робити уроки з дитиною без скандалів?

Adoption
Date
  • 446 Переглядів
Багато батьків на особистому досвіді переконалися, наскільки складно робити з дитиною уроки: параграф перекажи, ямби у вірші знайди, рівняння розв'яжи, твір придумай, а на завершення ще приготуй виріб на свято. Але від обов'язків нікуди не дінешся, і завдання батьків зробити все можливе, щоб у дитини були зроблені уроки. Для цього психологи та педагоги рекомендують дотримуватися кількох рекомендацій.

41_1.jpg (35.92 Kb)


Акцентуйте увагу на знаннях, які отримує дитина
Для початку станьте союзником дитині та не вимагайте від неї постійних високих балів. Не порівнюйте його з однокласниками чи братами/сестрами. Покажіть йому, що вам важливі знання і те, як він засвоює матеріал. Дитина має розуміти, що її люблять не за оцінки.

Виділіть дитині місце для занять
Хоч би якими були ваші житлові умови, облаштуйте для школяра його власний куточок. Розставте на нас підручники, виділіть місце для зошитів, купіть зручні стіл та стілець, але не розставляйте у цій зоні предмети, які відволікатимуть.

Давайте час на відпочинок
В ідеалі потрібно організувати час так, щоб дитина могла відпочити після шкільних занять і наприкінці дня. При цьому перерва між школою та домашніми завданнями не повинна тривати понад півтори години. Інакше дитина перезбуджується і втомиться. У процесі виконання уроків також рекомендується кожні 30-60 хвилин робити невеликі перерви.

Не тягніть із уроками
Привчіть дитину до думки про те, що чим раніше вона закінчить з уроками, тим швидше вона звільниться і зможе зайнятися своїми справами. У цьому випадку чудово працює мотивація: можете запропонувати дитині ввечері сходити на прогулянку або пограти всією сім'єю у настільну гру.

Зверніть увагу на навантаження
Імовірність дистанційного навчання внесла корективи до шкільної програми, і дітям доводиться займатися старанніше, ніж звичайно. До того ж багато батьків намагаються додатково розвивати чадо гуртками, секціями та курсами. Тому якщо ваші домашні завдання виконуються до пізньої ночі, і дитина не може нормально відпочити, можливо, потрібно переглянути її графік і не перестаратися з навантаженням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: уроки з дитиною


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там в

Як не треба поводитися батькам на дитячому майданчику?

Сімейні справи | 06:20, 20.02.2024

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там вони розігрують спектакль.

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи,

Даруйте дітям не іграшки, а враження — дослідники

Дитина | 14:50, 19.02.2024

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи, щоб у неї було все, чого душа забажає, це може призвести до абсолютно протилежного ефекту.

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо за

Ознаки, що ви росли у токсичній сім'ї

Сімейні справи | 12:10, 19.02.2024

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо залежать від того, як складалася взаємодія з батьком. Відносини з матір'ю — це майбутні відносини з со

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Про що потрібно запитувати дитину кожен день?

Сімейні справи | 14:50, 18.02.2024

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

Діти, народжені в ці дні, досягають набагато більшого в порівнянні з іншими

Сімейні справи | 10:30, 18.02.2024

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося біль

Подружжя стало наймолодшими дідусем і бабусею

Сімейні справи | 07:40, 17.02.2024

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося більше, ніж вони очікували.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: