З якими жінками зраджують чоловіки, у яких дружина - вагітна?

Adoption
Date
  • 1244 Переглядів
На жаль, це досить поширена практика: коли жінка виношує малюка і не може щоразу відповідати взаємністю на сексуальні бажання свого чоловіка, він іде "наліво".

1413_5.jpg (43.31 Kb)


1. Пай-дівчинка
Характер цього типу коханок: сором'язлива, працьовита, трохи занудна, легко червоніє, соромиться проявляти будь невдоволення і свої справжні бажання. Але незважаючи ні на що, у сексі відчуває себе вільною.

2. Дбайлива матуся
Характер: міцно стоїть на ногах в цьому житті, господарська, турботлива, невимоглива. Раз на кілька років може попросити грошей на кухонний комбайн. Завжди цікавиться здоров'ям коханця, його дітей та дружини. В інтимному житті вона не проявляє креативність, дуже одноманітна.

3. Ділова жінка
Характер: на відміну від попереднього типу коханок їй ніколи в голову не приходить нагодувати коханця. Вона може запропонувати розділити витрати на знімну квартиру для зустрічей. Ця жінка знає собі ціну, може поцікавитися справами на роботі і дати пораду. В сексі любить усе контролювати.

4. Мила дівчина
Характер і зовнішність: струнка, красива, зі смаком одягнена. Впевнена в собі і, в той же час тиха і відсторонено. Може вилаятися матом, а може і вірші прочитати. Терпляче вислуховує скарги на життя, ласкавим і тихим голосом спілкується з чоловіком. Таких жінок психологи називають ідеальними коханками.

5. Жінка з таємницею
Такі панянки найчастіше приваблюють чоловіків, бо вони не мають нічого спільного із буденним життям, живуть мріями та фантазіями. Вони мають безліч секретів, які чоловікові хочеться розгадувати. Такий тип коханок вміло затягує у відносини чоловіків фальшивою фразою: "Мені нічого від тебе не потрібно",а ще - вони подобаються чоловікам веселою вдачею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік, жінка, вагітність, подружня зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там в

Як не треба поводитися батькам на дитячому майданчику?

Сімейні справи | 06:20, 20.02.2024

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там вони розігрують спектакль.

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи,

Даруйте дітям не іграшки, а враження — дослідники

Дитина | 14:50, 19.02.2024

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи, щоб у неї було все, чого душа забажає, це може призвести до абсолютно протилежного ефекту.

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо за

Ознаки, що ви росли у токсичній сім'ї

Сімейні справи | 12:10, 19.02.2024

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо залежать від того, як складалася взаємодія з батьком. Відносини з матір'ю — це майбутні відносини з со

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Про що потрібно запитувати дитину кожен день?

Сімейні справи | 14:50, 18.02.2024

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

Діти, народжені в ці дні, досягають набагато більшого в порівнянні з іншими

Сімейні справи | 10:30, 18.02.2024

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося біль

Подружжя стало наймолодшими дідусем і бабусею

Сімейні справи | 07:40, 17.02.2024

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося більше, ніж вони очікували.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: