Що чоловіки люблять у жінках?

Adoption
Date
  • 140 Переглядів
Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

0103_depositphotos_951452-stock-photo-young-couple-in-love-outdoor.jpg (37.29 Kb)


Існує багато жіночих якостей, які приваблюють чоловіків більше, ніж уміння красиво говорити і гарна попа, хоч і це теж важливо. Але кожен чоловік хотів би бути поруч із жінкою яка…

Впевнені, що ви заінтриговані. Сьогодні ми поговоримо про те, яких жінок люблять чоловіки і чому, а також про те, чи можна стати тією привабливою жінкою, до якої вишиковується черга з безлічі гідних кандидатів.

Жіноча якість №1. М'якість
Вам може здатися, що ніжність, м'якість та поступливість у жіночому характері перетворить вас на рабиню Ізауру, але є один невеликий секрет, який відрізняє справжню жінку від тієї, яка перебуває у співзалежних відносинах.

Якщо чоловік зважає на вашу думку, наприклад, ви разом будуєте плани на майбутнє або вибираєте місце для будівництва будинку, то це означає, що чоловік поважає вашу позицію, прислухається, для нього важливо, що ви думаєте.

Поступливість - це жіноча мудрість у чистому вигляді. Зрештою, саме ці якості зіграють вам на руку. Справжні жінки знають, що всі рішення у сім'ї приймають саме вони. Недарма ж кажуть "дружина - це шия".

Жіноча якість №2. Подяка
На жаль, деякі жінки сприймають залицяння та турботу від чоловіків як належне. Подарував квіти - ок, купив квартиру - сухе спасибі, заїхав за фруктами до супермаркету - а у відповідь тиша.

Вміння дякувати чоловікові — жіноча якість, якою може виділити вас із сотень жінок. Чого не люблять чоловіки? Коли над їхньою головою розгойдується великий вантаж під назвою "ти повинен". Причому має просто так.

Відносини - це завжди обмін, і якщо ви перебуваєте у стосунках або у шлюбі з чоловіком, важливо звертати увагу на те, як часто ви дякуєте йому. Але дякувати теж треба вміти.

Жіноча якість №3. Впевненість в собі
Сказати, що невпевненість у собі те, що ненавидять чоловіки в жінках, було б більшим перебільшенням. Просто впевненість у собі дорівнює вірі у себе, до таких жінок чоловіки тягнуться як до магніту.

Жіноча якість №4. Хороша слухачка
Існує думка, що "виговоритися" і "поговорити по душах" - це суто жіноча потреба. А ось і неправда. Просто у чоловічому суспільстві обговорювати такі переживання не заведено. Точніше, зовсім не заведено.

Вміння вислухати свого коханого — це точно те, що чоловіки люблять у жінок, з якими хочуть побудувати довгострокові стосунки, мати сім'ю та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: впевнені, що ви заінтриговані, сьогодні ми поговоримо про те, яких жінок люблять чоловіки і чому, а також про те, чи можна стати тією привабливою жінкою, до якої вишиковується черга з безлічі гідних кандидатів, м'якість, подяка, впевненість, вміти слухати


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: