Що чоловіки люблять у жінках?

Adoption
Date
  • 357 Переглядів
Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

0103_depositphotos_951452-stock-photo-young-couple-in-love-outdoor.jpg (37.29 Kb)


Існує багато жіночих якостей, які приваблюють чоловіків більше, ніж уміння красиво говорити і гарна попа, хоч і це теж важливо. Але кожен чоловік хотів би бути поруч із жінкою яка…

Впевнені, що ви заінтриговані. Сьогодні ми поговоримо про те, яких жінок люблять чоловіки і чому, а також про те, чи можна стати тією привабливою жінкою, до якої вишиковується черга з безлічі гідних кандидатів.

Жіноча якість №1. М'якість
Вам може здатися, що ніжність, м'якість та поступливість у жіночому характері перетворить вас на рабиню Ізауру, але є один невеликий секрет, який відрізняє справжню жінку від тієї, яка перебуває у співзалежних відносинах.

Якщо чоловік зважає на вашу думку, наприклад, ви разом будуєте плани на майбутнє або вибираєте місце для будівництва будинку, то це означає, що чоловік поважає вашу позицію, прислухається, для нього важливо, що ви думаєте.

Поступливість - це жіноча мудрість у чистому вигляді. Зрештою, саме ці якості зіграють вам на руку. Справжні жінки знають, що всі рішення у сім'ї приймають саме вони. Недарма ж кажуть "дружина - це шия".

Жіноча якість №2. Подяка
На жаль, деякі жінки сприймають залицяння та турботу від чоловіків як належне. Подарував квіти - ок, купив квартиру - сухе спасибі, заїхав за фруктами до супермаркету - а у відповідь тиша.

Вміння дякувати чоловікові — жіноча якість, якою може виділити вас із сотень жінок. Чого не люблять чоловіки? Коли над їхньою головою розгойдується великий вантаж під назвою "ти повинен". Причому має просто так.

Відносини - це завжди обмін, і якщо ви перебуваєте у стосунках або у шлюбі з чоловіком, важливо звертати увагу на те, як часто ви дякуєте йому. Але дякувати теж треба вміти.

Жіноча якість №3. Впевненість в собі
Сказати, що невпевненість у собі те, що ненавидять чоловіки в жінках, було б більшим перебільшенням. Просто впевненість у собі дорівнює вірі у себе, до таких жінок чоловіки тягнуться як до магніту.

Жіноча якість №4. Хороша слухачка
Існує думка, що "виговоритися" і "поговорити по душах" - це суто жіноча потреба. А ось і неправда. Просто у чоловічому суспільстві обговорювати такі переживання не заведено. Точніше, зовсім не заведено.

Вміння вислухати свого коханого — це точно те, що чоловіки люблять у жінок, з якими хочуть побудувати довгострокові стосунки, мати сім'ю та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: впевнені, що ви заінтриговані, сьогодні ми поговоримо про те, яких жінок люблять чоловіки і чому, а також про те, чи можна стати тією привабливою жінкою, до якої вишиковується черга з безлічі гідних кандидатів, м'якість, подяка, впевненість, вміти слухати


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про п

Як розпізнати аб'юзера на початку стосунків

Психологія | 07:00, 26.06.2022

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про прощення. Другі не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно «виховувати» дружину і дітей за допом

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Чи впливають діти на щастя в шлюбі?

Сімейні справи | 05:00, 25.06.2022

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Психологія | 12:00, 24.06.2022

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксуют

Хто частіше звертається за допомогою психолога: чоловіки чи жінки?

Психологія | 08:00, 24.06.2022

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксують приблизно з 2008 року.

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Про що треба думати щодня, якщо хочете бути щасливими

Психологія | 05:00, 24.06.2022

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Ще 10-15 років тому на вітчизняному ринку найбільше цінувалися італійські, а також німецькі меблі. Сьогодні ситуація змінюється, і українські меблеві

ТОП-5 українських фабрик м'яких меблів

Сімейні справи | 10:41, 23.06.2022

Ще 10-15 років тому на вітчизняному ринку найбільше цінувалися італійські, а також німецькі меблі. Сьогодні ситуація змінюється, і українські меблеві бренди не лише не відстають від своїх іноземних конкурентів, а й підкорюють європейських споживачів.

В наши дни трудно себе представить дом без этого элемента бытовой техники. И если вы желаете его обновить, то как раз время обратить внимание на утюг

На что обратить внимание при выборе утюга

Сімейні справи | 07:19, 23.06.2022

В наши дни трудно себе представить дом без этого элемента бытовой техники. И если вы желаете его обновить, то как раз время обратить внимание на утюг филипс, который отлично зарекомендовал себя по отзывам многих пользователей. Вообще, утюг является в

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: