Що розповість Instagram про вас і ваші відносини з партнером?

Adoption
Date
  • 127 Переглядів
За стрічкою в Instagram можна розпізнати проблеми в стосунках.

9387_instagram.jpg (23.87 Kb)

Соціальні мережі настільки міцно увійшли в наше життя, що багато хто просто не мислять дня без того, щоб не перегорнути заповітну стрічку. Лідером в цьому плані вважається Instagram. Щодня мільйони людей викладають туди свої фото, щоб розповісти і показати світу те, що вважають важливим і значущим. За цим постам цілком можна скласти психологічний портрет людини, зрозуміти її інтереси і навіть позначити проблеми. Тому психологи радять іноді аналізувати свою власну стрічку - цілком можливо, що ви дізнаєтеся про себе багато несподіваного і цікавого.

Що Instagram розповість про вас

Селфі

Про любителів Селфі кажуть, що вони схильні до самозамилування і егоїзму. Своїми численними фото вони як би висувають власну персону на передній план, причому не тільки в своїй, а й в чужих стрічках. Також є версія, що таким людям не вистачає уваги з боку: завдяки селфі і лайкам під ними вони отримують недостатнє відчуття «потрібності».

Тіло

Люди, які часто вихваляються в мережі своїм спортивним і підтягнутим тілом, швидше за все, доклали багато зусиль, щоб цього досягти. Через подібні фото вони шукають визнання власної сили волі і можливо, намагаються самоствердитися за рахунок лайків і схвалення.

Їжа

Фотографії їжі і з їжею дуже часто зустрічаються у людей, які в дитинстві росли в сім'ях з низьким достатком. Мова не йде про голод, просто дитина не мала можливості їсти те, що хочеться і стільки, скільки хочеться. Тому зараз всіляко демонструє власне благополуччя, адже їсти досхочу - це перша базова потреба людини.

Тварини

Велика кількість фотографій з домашнім улюбленцем говорить про приховану самотність людини. Очевидно, що в котику, собачці або папузі зосереджене вся життя. Чим більше таких фотографій в стрічці, тим більше у людини потреби в турботі з боку.

Компанія

Якщо профіль людини рясніє фотографіями з постійних тусовок, це теж може вказувати на самотність. Ось тільки це самотність іншого плану, яка продиктована внутрішньою порожнечею і невмінням прислухатися до себе.

Що Instagram розповість про ваші стосунки

На цей рахунок психологи провели ціле дослідження. Вони рандомно вибрали 172 пари, проаналізували більше 3 тисяч їхніх постів в Instagram і після цього анонімно дізналися у кожного з партнерів про серйозність їх ставлення до іншого. На підставі цього вчені простежили чіткий зв'язок між якістю відносин і постами в мережі.

Пари, в яких обидва партнери задоволені один одним, часто публікують спільні фотографії, а також регулярно відзначають на своїх фото один одного. Крім того, кожен з пари регулярно ставить лайки і залишає коментарі під постами партнера.

А ось в тих випадках, коли хоча б один з партнерів сумнівається в стосунках або замислюється над тим, що пора їх закінчити, спільні фото в мережі з'являються набагато рідше, або їх немає зовсім. При цьому один з партнерів може активно коментувати пости іншого, і відзначати його на своїй сторінці. А ось з боку другого партнера замість активності буде практично повна тиша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Інстаграм, викладання фото в соцмережі, стосунки, фото, інста, соцмережі, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільн

Українці зізналися, у якому віці втрачали цноту, і чи зрада - причина розірвати шлюб

Сімейні справи | 05:00, 01.12.2021

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільного додатку. Так, експерти опитали 1060 українців та дізналися все про сексуальне життя респондентів

Які помилки роблять жінки у стосунках з чоловіками?

Сімейні справи | 21:00, 30.11.2021

"Якщо він любить мене - він все зрозуміє без слів", "він здогадається сам" ... Це типові жіночі помилки.

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Революційні ідеї: чому варто заводити більше дітей, але менше турбуватися

Сімейні справи | 14:00, 29.11.2021

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий

Головні правила для усвідомлених батьків, які допоможуть виховати дітей щасливими

Сімейні справи | 10:00, 29.11.2021

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий "усвідомлений батько"? Той, хто не припускається помилок? Про це ми дізналися від психологів і тепер ділимося з вами.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: