В горах чи на концерті: Як не загубити свою дитину?

Adoption
Date
  • 195 Переглядів
У новинах часто повідомляють про те, як батьки з дітьми вийшли чи то на екскурсію, чи на прогулянку, або на концерт - і загубили дитину. Що робити, аби цього ніколи не сталося з вами?

3885_1747.png (272.93 Kb)

- Якщо ви йдете з дитиною на культ-масовий захід, де передбачаються натовпи народу, сфотографуйте вашу дитину в повний зріст перед входом на захід. Батьки, що загубили дитину, іноді втрачають рештки розуму та свідомості, не можуть згадати та описати у що дитина була вдягнена, в який світшот і яку шапочку. Найпростіше буде шукати дитину, показуючи фотографію: ви бачили цю дитину, не бачили? Якщо дитина не знайдеться у найближчі 2-3 години, то саме ця світлина буде найсвіжішою, за допомогою якої будуть робитися орієнтування, з якими будуть працювати люди.

- Якщо ви знаєте, що дитині йти від школи до будинку, від репетитора до спортивної секції, від вас до бабусі 30 хвилин, то через 60 хвилин, якщо вона не з'явилась, можна починати шукати. Потрібно починати писати і телефонувати абсолютно всім: колишнім чоловікам, бабусям і дідусям, батькам однокласників, однокласникам. Не слід вважати, що це незручно. Незручно буде, якщо дитя ніколи вже не знайдеться. На вуха піднімаються абсолютно всі.

Але, не забудьте потім всім зателефонувати і кожного заспокоїти, і подякувати за турботу. Навіщо це робиться: ви ніколи не знаєте, що могло статися, наприклад, дитина могла чогось налякатися, могла побігти від когось, і опинитися в умовно знайомому місці, могла піти за будь-трохи знайомою адресою. Забігти в під'їзд до вчительки початкових класів, ваших друзів, у яких ви нещодавно гостювали...

- Дзвінок в 102 - це вже заява про зникнення, яка прийнята і зафіксована. Історія про три дні - міф, брехня і небажання поліції працювати. Такої постанови, акту, закону не існує.

- Важливо привчити дитину дзвонити вам при виході кудись, і дійшовши до місця призначення. І привчати до цього потрібно власним прикладом. Мама і тато при дитині телефонують один одному, повідомляють, що вийшли з роботи: "буду за годину". Можна акцентувати увагу дитини на цьому, показати, що ми не контролюємо, а просто турбуємося один за одного. Тому що якщо дитина не бачить як дорослі це роблять, то може вирішити, що її через вік тримають під контролем, обмежують, не довіряють.

- Як підліткам так і літнім родичам слід встановити на телефон ряд застосунків. Це можуть бути: мої друзі (на айфоні), моя сім'я (на андроїд). Однак, всі ці застосунки працюють коли телефон підключений до інтернету.

Якщо дитина, на щастя, знайшлася, будь ласка, не треба на неї кричати. Спокійно пояснюємо, що ми хвилювалися. Пояснюємо, чому те, що сталося, було небезпечно. Пам'ятайте батьків Малюка з мультика про Карлсона: хлопчика з даху знімала пожежна команда, але коли батьки зустріли його, вони обійняли його і сказали: "малюк, як же ми хвилювалися".

Окремо кілька слів про природу
- Якщо ти загубився в лісі, негайно зупинися і припини рух. Можливо ти вже деякий час йдеш не туди. Спочатку дзвонимо в 102, потім (мамі, татові). А мама не садить батарейку на телефоні дитини, залишаючи заряд для спілкування дитини з рятувальниками.
- Якщо ви бачите гелікоптер або чуєте сирену, не треба бігти на звук. По-перше, в лісі напрямок звуку сильно спотворюється, по-друге, це робиться для вашої локалізації - зараз рятувальні служби зв'яжуться з вами за телефоном і запитають, чи чуєте ви звуки.
- Повторюємо дитині: по льоду ходити небезпечно, врятуватися самостійно і навіть з допомогою друзів майже неможливо.
- 8 з 10 дітей, що загубилися в лісі тоне. Повторюємо для дітей: якщо ви загубились в лісі, не треба підходити до річки щоб вмитися, промити рану, пропити.
- Не відпускайте дітей до лісу з літніми людьми, дитина не зможе їм допомогти, сама загубиться, буде тільки гірше.
- Завжди беремо з собою воду, промити рану, попити. - Припиніть одягати себе і дітей в камуфляжний одяг. Одяг дитини повинний бути яскравим. Шукати в лісі дитину в червоній курточці і помаранчевих штанцях набагато простіше, ніж дуже хитро закамуфльовану. - Дуже багато дітей, що загубилися, говорять: я не думала, що мама взагалі буде мене шукати, хіба мама знає, як мене шукати і що робити. Збираючись до лісу, розкажіть дитині, що її щоб не сталося, будуть шукати, і мама знає, що робити. Звідки беруться такі думки не дуже зрозуміло, але підозрюю, що з казок, в яких батьки регулярно відводять дітей до лісу напоталу вовкам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитина пропала, дитина загубилася


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Такий законопроєкт зареєстрували в Раді.

Звання "Батько-герой" пропонують ввести в Україні

Сімейні справи | 05:00, 14.10.2021

Такий законопроєкт зареєстрували в Раді.

Характер у представників цих знаків Зодіаку не цукор. Особливо для сімейного життя. Легке непорозуміння, - і вони намагаються виставити валізи другої

Знаки Зодіаку, які найчастіше розлучаються

Психологія | 14:00, 12.10.2021

Характер у представників цих знаків Зодіаку не цукор. Особливо для сімейного життя. Легке непорозуміння, - і вони намагаються виставити валізи другої половинки за двері, вимагають розлучення. Отже, хто ж розлучається найчастіше і чому?

Зрада, як і краса, покірні усім віковим категоріям. Але є період в житті чоловіків, коли вони найбільш схильні до того, щоб стрибнути в гречку. Ви дуж

Вік зради: вчені розповіли, коли чоловіки найчастіше зраджують

Сімейні справи | 02:30, 12.10.2021

Зрада, як і краса, покірні усім віковим категоріям. Але є період в житті чоловіків, коли вони найбільш схильні до того, щоб стрибнути в гречку. Ви дуже здивуєтеся, дізнавшись, в якому віці найчастіше зраджують чоловіки.

Багатьох мам доводить до відчаю факт, що вже підросла, на їхню думку, дитина не вміє або не хоче грати самостійно. Вони завмирають від захоплення, слу

Що робити, якщо дитина не вміє сама бавитись

Дитина | 21:00, 11.10.2021

Багатьох мам доводить до відчаю факт, що вже підросла, на їхню думку, дитина не вміє або не хоче грати самостійно. Вони завмирають від захоплення, слухаючи розповіді більш «щасливих» подруг, чиї малюки абсолютно спокійно проводять час за грою, не від

Багатодітною вважається сім'я, в якій виховується троє і більше дітей. Багато хто вважає, що батьки після третього перестають вважати на дітей, а житт

Особливості багатодітної сім'ї

Сімейні справи | 17:00, 11.10.2021

Багатодітною вважається сім'я, в якій виховується троє і більше дітей. Багато хто вважає, що батьки після третього перестають вважати на дітей, а життя з ними стає простим і легким. Однак в таких сім'ях теж є свої складності.

Кожні батьки бажають своїм дітям добрих і вірних друзів, але досить часто виникають ситуації, коли нам не подобається коло спілкування сина або дочки.

Що робити, якщо вам не подобаються друзі дитини

Дитина | 02:30, 11.10.2021

Кожні батьки бажають своїм дітям добрих і вірних друзів, але досить часто виникають ситуації, коли нам не подобається коло спілкування сина або дочки. Причин для неприйняття друзів своєї дитини може бути багато, але найпоширенішим є страх поганого вп

Життєрадісні усміхнені діти - мрія батьків, але так буває не завжди: іноді або дуже часто наші діти ниють. Дитяче ниття - явище вкрай неприємне, витри

Ниття як форма спілкування дошкільнят в сім'ї

Дитина | 01:30, 11.10.2021

Життєрадісні усміхнені діти - мрія батьків, але так буває не завжди: іноді або дуже часто наші діти ниють. Дитяче ниття - явище вкрай неприємне, витримувати його дуже непросто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: