Чому жінки покидають чоловіків?

Adoption
Date
  • 736 Переглядів
Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.
2173_rozluchennya.jpg (39.72 Kb)


Соціологи з Великобританії опитали більше 43 000 жінок з метою дізнатися, які причини найчастіше штовхають представниць прекрасної статі на рішення про розлучення.

Раніше дослідники з'ясували, що розлучення є для жінки набагато більш значною в емоційному плані подією, ніж для чоловіка.

Іншими словами, жінки більш обдумано підходять до вирішення про припинення сімейного життя.

Опитування показало, що подружня невірність займає друге місце в рейтингу з 10 основних причин, а на першому, як не дивно, різні цілі в житті.

На третьому рядку рейтингу - нескінченні суперечки між подружжям, які можуть зробити сімейне життя пеклом.

Брак сексу в житті займає четверту сходинку і відіграє велику роль у вирішенні жінки пройти через розлучення. На п'ятому місці - психічне нездоров'я чоловіка, то є певні проблеми з його психікою, які роблять неможливим спільне проживання. Тільки на шостому місці виявилося неналежна поведінка чоловіка, тобто такі вчинки, які здаються дружині дивними.

Мова не йде про фізичне або емоційне насильство, яке займає восьму сходинку, а про дивні вчинки начебто витрати всіх сімейних накопичень на мотоцикл.

На сьомий розташувалася нудьга, оскільки саме відсутність усіляких емоцій і інтересу до спільного життя теж може стати причиною розлучення.

Дев'ятий рядок у цьому списку займають різного роду проблеми з домашнім господарством. Наприклад, ситуація, при якій чоловік нізащо не бажає займатися ніякими справами в будинку, і все тягне на собі жінка. Згодом їй це просто набридає.

І лише десяте місце займають проблеми з грошима, хоча багато чоловіків думають, що дружинам від них потрібно, перш за все, матеріальне забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пара, відносини, сімейні справи, розлучення, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморш

Вчені довели, що "протилежності не притягуються"

Сімейні справи | 17:25, 10.01.2021

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморшок і виразів обличчя. Однак нова робота вчених зі Стенфордського університету говорить про те, що з

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Час зачаття впливає на здоров'я дитини

Я вагітна | 12:30, 09.01.2021

Якщо ви плануєте дітей, знайте: для зачаття є найбільш сприятливий місяць.

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних філь

5 різдвяних фільмів, які нікого не залишать байдужими

Сімейні фільми | 08:50, 08.01.2021

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних фільмів, які нікого не залишуть у поганому настрої.

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Сімейні справи | 08:00, 08.01.2021

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту,

Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Психологія | 06:50, 08.01.2021

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: