Як визначити розмір достоїнства за зовнішніми характеристиками статури чоловіка

Adoption
Date
  • 6166 Переглядів
383661737.jpg

Для чоловіків розмір їхнього достоїнства не рідко тема табу. Для жінок ця "ознака" не менш важлива, однак, вміння ним володіти для жінок важливіше, ніж кількість сантиметрів...У більшості чоловіків, довжина пеніса досягає від 12 до 18 см під час ерекції. У збудженому, млявому, стані розміри чоловічого члена також варіюються, але за розміром в спокійному стані не можна судити про те, яких масштабів він може досягти, при збудженні. Якщо звернутися до результатів досліджень, з'ясовується, що в більшості випадків, чим більше пеніс в млявому стані, тим в меншу кількість разів він збільшиться, перебуваючи у збудженому. З вище сказаного можна зробити один висновок, не все те золото, що блищить.

У кожного чоловіка параметри члена настільки ж індивідуальні, як і його особистість. Якщо, все-таки для жінки розмір має не останнє значення, їй слід звернути увагу на деякі деталі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кого обирають чоловіки: сексуальність проти домогосподарки

Для початку, зріст. Як говориться у відомій приказці, "пішов у корінь", або простіше кажучи, вважається, що чим нижчий зріст чоловіків, тим довший у них член. Виходить, що чим чоловік вище, тим його знаряддя коротше? Відверто кажучи, спірне твердження, але є ті, хто продовжують переконувати громадськість у його правоті. Виходячи все з тієї ж приказки, можна зробити висновок, що у худорлявих чоловіків член товщий і довшій, ніж у великих і накачаних.

На допомогу зацікавленим в даному питанні жінками прийшли вчені, яким вдалося довести, що сексуальну активність можливо визначити, якщо виміряти співвідношення довжини стегна до довжини ноги. Іншими словами, чим більше довжина стегна, тим вище сексуальна активність людини.

Також вважається, що чим повніші губи чоловіка, тим більше його гідність. Серед інших ознак, часто посилаються на те, що товщину і довжину члена можна розпізнати по довжині і ширині чоловічий ступні, а також за формою великого пальця рук, можна дізнатися форму пеніса. І ще вважається, що у чоловіків з довгим носом, довжина пеніса також не підкачає.

Не так давно, корейським ученим вдалося знайти спосіб, що дозволяє дізнатися розмір чоловічої гідності. У більшості людей в цілому і чоловіків зокрема, безіменний палець руки довший, ніж вказівний, так от, чим більше різниця між великим і вказівним плельцем у чоловіка, тим довший його пеніс. Вчені стверджують, що даний спосіб є найбільш достовірним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, чоловік, жінка, секс


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморш

Вчені довели, що "протилежності не притягуються"

Сімейні справи | 17:25, 10.01.2021

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморшок і виразів обличчя. Однак нова робота вчених зі Стенфордського університету говорить про те, що з

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Час зачаття впливає на здоров'я дитини

Я вагітна | 12:30, 09.01.2021

Якщо ви плануєте дітей, знайте: для зачаття є найбільш сприятливий місяць.

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних філь

5 різдвяних фільмів, які нікого не залишать байдужими

Сімейні фільми | 08:50, 08.01.2021

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних фільмів, які нікого не залишуть у поганому настрої.

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Сімейні справи | 08:00, 08.01.2021

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту,

Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Психологія | 06:50, 08.01.2021

Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: