Якщо сексу стало мало

Adoption
Date
  • 2553 Переглядів
esli_seksa_stalo_malo_02.jpg

Секс в сімейній парі - це не тільки отримання фізичного задоволення, а й близькість, без якої все інше в житті стає прісним, сірим. Слідом за сексом можуть піти і довіра, і гроші, і особистий інтерес, руйнуючи шлюб або довготривалі ще проштамповані відносини.

Що вбиває секс в парі? Ми пропонуємо вам список очевидних і неочевидних причин відходу сексу зі стосунків.

3 очевидних причини

1 . Зовнішність

Ми завжди міняємося: міняємо зачіски, починаємо носити інший одяг, по-іншому фарбуємося. Але часто самі не помічаємо того, як в цілому змінюється наш вигляд, ми-то себе знаємо з народження і звикли бачити такою, як є.

Поставтеся критично до всього свого гардеробу: наскільки він жіночний, акуратний, модний? Чи є в ньому речі, які можуть подражнити вашого чоловіка? А в чому ви ходите вдома? Яка у вас білизна? Чи хоче ваш чоловік доторкнутися до вас вже з порога, прийшовши втомленим з роботи?

2 . Рутина

Справа навіть не в тому , що хтось виносить сміття, хтось миє посуд, а хтось везе кішку до ветеринара і забирає дитину зі школи. Справа в тому, що з часом відносини замикаються на смітті, посуді, кішці і дитині. З колись закоханої пари чоловік і жінка перетворюються на партнерів, які щодня вирішують нагальні питання. Тільки навіщо ?

Приділіть час один одному, згадайте, що ви закохана пара в довгих (або не дуже ) відносинах, а не технічний директор і бухгалтер, які іноді виносять сміття і чинячи кран на кухні.

3 . Діти

Вагітність , пологи і перший час після пологів - непростий період для жінки, оскільки знижується її рівень лібідо. А турботи про дитину не дають спокою не тільки їй, але і чоловікові. Тільки з часом і мама, і тато звикають до нових ролей. А секс буває тільки у чоловіка і жінки, а не у мами і тата. У подружньому ліжку є місце для двох, тому якщо ваш малюк завжди спить з вами, то хтось один звідти піде.

4 неочевидні причини

1 . Ролі

Якщо домінантну жінку доповнює м'який чоловік, то проблеми може і не виникнути. Секс виключається і в тому випадку, якщо хтось когось постійно вчить жити. Це відносини « батько-дитина », їх потрібно переробляти повністю.

2 . Пошук чогось більшого

А що потрібно вашому чоловікові? Може , він вже давно хоче присвятити вас у своє життя, а ви не відгукуєтеся? Хоче показати нові моделі кораблів, якими він захоплюється вже багато років, або обговорити з вами інтелектуальні теми? Намацавши це «більше », ви піднімете свої відносини на кардинально інший рівень, разом з цим можуть зважитися і дрібніші проблеми у ваших стосунках, а секс повернеться сам собою, відчувши нове дихання між вами.

3 . Вина

Проблема починається тоді, коли хтось з пари страждає сильною незадоволеністю собою і відповідно глибинним почуттям провини за те, що не здатний дати щастя іншому. Загнана роботою і побутом жінка не може дати щастя чоловікові, і в глибині вона відчуває це, хоч і зривається на дрібницях.

Незадоволений своїм соціальним становищем чоловік відчуває нереалізованість і нездатність дати своїй жінці гідне життя.

4 . Різні статеві конституції

Зазвичай різниця в сексуальних темпераментах помітна на самому початку відносин, але тоді це не має особливого значення: для того щоб «запалити» партнера на початку відносин, потрібна тільки невелика іскорка. Але проходить час і іскорка втрачається, різниця стає багато помітніше. І той, кому секс потрібен кожен день, вже не може так легко вмовити другого, якому достатньо і разу на тиждень.

Важко дати чіткі загальні рекомендації, як знову відкрити двері для сексу у вашій парі. Відносини - непроста тема і розібратися в ній зможете тільки ви самі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, секс, сексуальність, відсутність сексу, звичка


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато господинь мають цей кухонний гаджет і не можуть натішитись його придбанням. Воно й не дивно, адже мультиварка суттєво скорочує перебування жінк

Готувати в мультиварці небезпечно для здоров'я - вчені

Сімейні справи | 05:50, 21.01.2021

Багато господинь мають цей кухонний гаджет і не можуть натішитись його придбанням. Воно й не дивно, адже мультиварка суттєво скорочує перебування жінки на кухні під час готування їжі для сім'ї. Та, як виявляється, приготована в мультиварці їжа, шкідл

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Сімейні справи | 07:50, 18.01.2021

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Говориш сам з собою - це норма чи патологія?

Патологія | 06:50, 18.01.2021

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Як легко відчистити духовку?

Сімейні справи | 20:00, 17.01.2021

Жир і нагар, особливо, якщо духовку довго не чистили, здатні затьмарити життя будь-якої господині.

Якщо хочете, аби ваш сон був міцним і здоровим, а, прокинувшись вранці, ви почувались бадьоро, не робіть наступних помилок.

Сомнологи про 4 табу перед сном

Сімейні справи | 08:50, 17.01.2021

Якщо хочете, аби ваш сон був міцним і здоровим, а, прокинувшись вранці, ви почувались бадьоро, не робіть наступних помилок.

На сайті МОН опублікований наказ №1571 про те, що з 1 січня поточного року в Україні випускникам будуть видаватися дипломи нового зразка.

У МОН відмінили червоні дипломи

Навчання | 17:54, 14.01.2021

На сайті МОН опублікований наказ №1571 про те, що з 1 січня поточного року в Україні випускникам будуть видаватися дипломи нового зразка.

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Правила прибирання, коли в квартирі є маленька дитина

Сімейні справи | 07:50, 14.01.2021

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: