Ось чому жінки і чоловіки не хочуть дітей

Adoption
Date
  • 995 Переглядів
Що ж змушує деяких людей відмовитися від щастя мати дітей?

2929_wtwoptotg5c.jpg (58.72 Kb)

1. Багато людей вважає, що Земля і без того вже перенаселена.

2. Цей світ настільки божевільний, що в ньому не хочеться ростити дітей.

3. Діти - надто дороге (фінансово) задоволення, тим більше, що в останні роки з'явилася тенденція «сидіти на батьківській шиї» до сорока років і більше.

4. Люди просто щасливі без дітей, у них вже є сенс життя, а діти просто не вписуються в їх "життєвий план".

5. Деякі люди не відчувають у собі сили бути батьками, і побоюються, що вони будуть дуже поганими батьками.

6. Брак бажання брати відповідальність за чиєсь життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підібрати весільну зачіску?

Коли в родині обидва партнери не бажають мати дітей, це цілком можна зрозуміти, і проблем у них, з цим питанням не повинно виникати. Але що робити, коли хтось один не хоче мати дітей, а інший бажае, щоб в сім'ї були діти?

Тут тільки один вихід - бути максимально відвертим на початкових стадіях відносин. Якщо ви переконаний «чайлдфрі» і нічого в цьому житті не змусить вас змінити своє ставлення до цього аспекту життя, обов'язково повідомте про це вашого партнера, який маючи цю інформацію, вже зможе точно вирішити, чи по дорозі вам далі. У будь-якому разі такий підхід допоможе уникнути багатьох проблем и не скалічить нікому життя.

З іншого боку, людина, яка хоче мати дітей і свідомо пов'язує своє життя з «чайлдфрі»-партнером, не має ніякого морального права змушувати його змінювати свою думку, переконувати, що діти - це прекрасно, або шантажувати - або дитина, або розлучення. Це нікого не зробить щасливим. Адже навіть якщо у вас з'явиться дитина і її буде любити тільки один з батьків, а другого - малюк буде тільки дратувати, навряд чи життя дитини, так і ваше також буде щасливим і повноцінним. Діти повинні з'являтися в тих сім'ях, де їм ради, де їх чекають, де їм зможуть подарувати любов, турботу і зробити їх щасливими!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, вагітність, сім'я, не хоче дітей, дитина, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: