Чи можна жінкам вживати "Віагру"?

Adoption
Date
  • 5178 Переглядів
Сьогодні ми живемо в епоху рівноправ'я чоловіків та жінок та розвитку феміністичного руху. Прекрасна половина людства не може стояти осторонь такого відкриття як "Віагра", адже фахівці активно намагаються створити ефективний препарат для боротьби з фригідністю.

Проблема медикаментозного лікування жіночої фригідності зовсім не нова, а різні соціологічні дослідження свідчать про те, що одна третина жінок втратила цікавість до статевого життя, а кожна четверта стверджує, що вона в принципі нездатна досягти оргазму. Одна з можливих причин цих порушень - недостатній кровотік в органах малого тазу, який у чоловіків призводить до імпотенції.

Хоча відомо, що на самому початку програми реалізації препарат «Віагра» фірмі-виробникові довелося найсерйознішим чином пояснити, що «Віагра» - продукт розроблений тільки для чоловіків, проте виникає закономірне питання - чи може «Віагра» допомогти жінкам, які страждають фригидністю .

Нині стало відомо, що препарат «Віагра» не було перевірено або схвалено для використання жінками. Деякі лікарі ризикнули призначити цей препарат невеликому числу жінок, але великомасштабні дослідження ще попереду. На сьогодні ясно одне - «Віагра» не збільшуватиме статеве ваблення у жінок, як не збільшує його і у чоловіків. Однак так як «Віагра» збільшує приплив крові до геніталій, вона могла б, ймовірно, допомогти деяким жінкам з виділенням змащуючого секрету, посиленням збудження і навіть отриманням оргазму.

Багато дослідників жіночої сексуальності за кордоном вважають, що Віагра не варто розглядати як засіб для досягнення оргазму, але можна сказати, що вона має певну користь для збільшення статевої активності жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Віагра, жінки, фригідність, секс, оргазм


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Виявлено несподівану перевагу наявності собаки у сім'ї

Сімейні справи | 00:30, 14.07.2024

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.


Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Уча

Для батьків час тече швидше, ніж для бездітних людей

Сімейні справи | 01:20, 13.07.2024

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Учасників опитування запитували: "Як вам здається, наскільки швидко пролетіли останні 10 років?" Чим шв

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та б

Як брехня мами і тата впливає на дитину?

Сімейні справи | 00:30, 13.07.2024

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та батька може позначитися на дорослому житті дитини.

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаєм

У якому віці діти приносять батькам найбільше щастя?

Сімейні справи | 14:50, 12.07.2024

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаємозв'язків між щастям, тобто суб'єктивним відчуттям власного добробуту та батьківством.

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, ск

Вчені з'ясували, кого насправді більше люблять мами і тати

Сімейні справи | 11:20, 11.07.2024

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, скажуть, що всіх однаково. Однак не виключено, що насправді вони, самі того не підозрюючи, брешуть.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: