Що батькам треба знати про депресію у підлітків?

Adoption
Date
  • 88 Переглядів
Батьки та вчителі, коли чують про дитину, у якої, можливо, депресія, думають про себе: «Вони ще надто малі для цього». Однак, практика показує, що діти та підлітки дійсно можуть страждати на депресію. Це одна з найпоширеніших і найсерйозніших проблем у сучасному шкільному віці. Про те, які ознаки депресії, її причини, що можна зробити, щоб допомогти дитині впоратися з нею, читайте далі.

8871_4.jpg (42.46 Kb)

Депресія частіше зустрічається у підлітків, ніж у дітей, пояснює дитячий та підлітковий психіатр Леся Підлісецька. Ризик розвитку депресії зростає також у дітей і підлітків з певними хронічними захворюваннями, такими як діабет, епілепсія, бронхіальна астма чи хронічний біль.

Як лікується депресія у дітей?
Депресія піддається лікуванню, запевняє Леся Підлісецька. Методи лікування дітей з депресією такі ж, як і дорослих, включають психотерапію та медикаменти. Лікар може спочатку запропонувати психотерапію з подальшою можливістю лікування антидепресантами, якщо немає значного покращення. Дослідження показують, що поєднання психотерапії та медикаментів є найефективнішим у лікуванні депресії.

ЩО РОБИТИ БАТЬКАМ, ЯКЩО Є ЙМОВІРНІСТЬ РОЗВИТКУ ДЕПРЕСІЇ У ПІДЛІТКА?
Поговорити з нею. Спробуйте дізнатися, що її турбує і як вона себе почуває. Що б не спричиняло проблему, поставтеся до цього серйозно. Якщо дитина не хоче з вами розмовляти, дайте їй зрозуміти, що ви хвилюєтеся за неї, і ви поруч, якщо вона захоче поговорити. Ви можете запропонувати їй поговорити з кимось, кому вона довіряє.

Поговорити з іншими людьми. Для вас може бути корисно поговорити з іншими людьми, які знають вашу дитину, включно з іншими членами сім’ї. Ви також можете зв’язатися з персоналом школи, щоб розпитати вчителів, чи є у них якісь занепокоєння.

Домовитися про візит до лікаря. Якщо симптоми депресії у вашої дитини тривають принаймні 2 тижні, заплануйте візит до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: депресія у підлітків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Чому у дітей одних батьків може бути різний характер?

Дитина | 00:30, 20.07.2024

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти

Чому важливо давати дитині право на власну думку?

Розвиток дитини | 11:20, 19.07.2024

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти спати з собою улюблену машинку...

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня

Як легко розбудити дитину вранці?

Дитина | 09:30, 19.07.2024

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня на заряд позитивних емоцій.

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Коментарі до новини

 Коментує: isabella ethan  | 13.07.2024 - 01:39
Я хочу подякувати DR Apata, людині, яка допомогла мені виправити мій шлюб і змусила мого чоловіка любити мене більше. Якщо у вас є якісь сімейні проблеми, ви можете зв’язатися з ним безпосередньо за адресою -Email- drapata4@gmail. c o m, Ви також можете надіслати Whatsapp/viber його за цим номером (+447307347648).він правильна людина, яка допоможе вам вирішити вашу шлюбну проблему, я бажаю вам усього найкращого.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: